STARŠÍ DOROST: Po kolapsu v Písku si táborští mladíci s chutí zastříleli proti Poděbradům

04.11.2015 01:52, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenci HC Tábor mají za sebou dva zcela odlišné duely. Zatímco v pátečním jihočeském derby u Otavy tahali za výrazně kratší konec provazu a soupeř jim dokonale oplatil porážku 1:6 z prvního duelu, o dva dny později si proti Poděbradům vyzkoušeli především koncovku.

IHC Králové Písek - HC Tábor

7:1 (1:1, 3:0, 3:0)

Pátek, 30.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Drhovský, Tesař, Hubáček, Bouška - Zavadil, Škrdleta, Jelínek, Syrovátka, Prášek, Škoda, Masopust, Řezáč, Himpan.

HC Tábor - HC Poděbrady

11:0 (4:0, 7:0, 0:0)

Neděle, 1.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Hubáček 2, Buriánek 2, Syrovátka 2, Škrdleta 2, Tesař, Kratochvíl, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Raiterman, Duda, Drhovský, Tesař, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Bouška - Syrovátka, Prášek, Škrdleta - Škoda, Řezáč, Kratochvíl.

 Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor - po utkání v Písku: "Se soupeřem jsme drželi krok v podstatě jen v první třetině. Pak už nám po našich zbytečných chybách gólově odskočil a mužstvo se sesypalo, což ukazuje i konečný výsledekRozhodně jsme nehráli ani zdaleka tak, jako v předchozích utkáních." Po utkání s týmem Poděbrad: "Zápas byl rozhodnutý prakticky už po první třetině. Konečný výsledek hovoří za všechno, a to kluci ještě nehráli úplně naplno. Ohromně nás mrzí vážné zranění Honzy Tesaře (je hospitalizován v nemocnici v Praze - pozn. red.), kterému přeji touto cestou za nás všechny brzké uzdravení." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality