STARŠÍ DOROST: Po porážce v Praze prožili euforii a Písek skončil na kolenou!

23.02.2016 01:18, autor: Pavel Šácha

Starším dorostencům se v uplynulém dvojutkání ligové nadstavby povedl husarský kousek. V pátek sice nestačily v Praze na domácí Hvězdu, ale o dva dny později ukořistili u Otavy skalp suverénně vedoucího rivala z Písku.

Hvězda Praha - HC Tábor

4:1 (0:1, 4:0, 0:0)

Pátek, 19.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (32. Klestil) - Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Duda, Šafář - jelínek, Buriánek, Zavadil - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Škoda, Masopust, Himpan.

IHC Králové Písek - HC Tábor

2:4 (1:2, 1:2, 0:0)

Neděle, 21.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - 2. Prášek z trest. střílení, 12. Zavadil (Jelínek, Buriánek), 32. Hubáček (Jelínek), 37. Zavadil.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Duda, Šafář - jelínek, Buriánek, Zavadil - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Škoda, Harazin, Bednář, Himpan.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor - po utkání na Hvězdě: „Do pátečního zápasu jsme dobře vstoupili a odehráli velice solidní první třetinu. Bohužel mezi 27. a 32. minutou utkání se dostavil neskutečný zkrat a inkasovali jsme čtyři góly. Kluci to úplně vypustili a zápas naprosto zbytečně ztratili.“ Po utkání v Písku: „Hráči k utkání přistoupili mimořádně zodpovědně a perfektně si plnili pokyny, které od nás dostali. Před poslední třetinou jsme očekávali, že nám soupeř hodně zatlačí, ale kluci ho k tomu vůbec nepustili. Byl to výborný zápas. Stejně jako v minulém zápase v Písku, kdy se zranil Raiterman, jsme tentokrát přišli o Radima Škrdletu, který si poranil koleno a sezona pro něj skončila.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality