STARŠÍ DOROST: Porážka od Třebíče, výhra v Příbrami… a místo mezi ligovou elitou!

29.11.2016 00:40, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou první dílčí úspěch v ligové sezoně. Navzdory hernímu tápání v posledních utkáních a páteční domácí porážce od Třebíče se prodrali do elitní nadstavbové části soutěže. V ní se kromě starých známých Warrioru Brno a Žďáru nad Sázavou střetnou i s karlovarskou Energií, kladenskou „Pézetkou“ a Meteorem Třemošná.

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Pátek, 25.11.2016 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Holý (Škrdleta), Kratochvíl (Škrdleta, Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Vávra, Jelínek - Zavadil, Škoda, Himpan - Adamec, Škrdleta, Kratochvíl – Malý, Holý.

HC Příbram - HC Tábor

1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Neděle, 27.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Himpan, Bouška), Bouška (Tesař), Kratochvíl (Škrdleta).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Bouška, Čada, Tesař, Duda, Drhovský, Vávra - Zavadil, Škoda, Himpan - Harazin, Škrdleta, Kratochvíl - Malý, Adamec, Holý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Třebíčí:  „Na utkání v podstatě není co hodnotit. Byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Absolutně nic se nám nedařilo a vůbec jsme se nedokázali přinutit k pohybu.“ Po utkání v Příbrami: „V neděli to bylo z naší strany přece jen o maličko lepší. S výsledkem i přístupem kluků jsme spokojeni, ale herně se nám nedaří. Důležité je, že jsme se po základní části dokázali dostat do nejlepší trojky, což jsme před sezonou rozhodně neočekávali.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality