STARŠÍ DOROST: Přehráli dva konkurenty ze skupiny, do které snad ani nepatří

15.12.2014 22:07, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor si o uplynulém víkendu přilepšil šesti body a sídlí v čele ligové skupiny o udržení. V pátek si bez starostí poradili v emotivním a pořádně rozjitřeném utkání s Jabloncem nad Nisou, které vyvrcholilo bitkou po závěrečném hvizdu. O dva dny později si přivezli další body z ledu Chrudimi. Návrat na vítěznou vlnu přišel poněkud později, než měl…

STARŠÍ DOROST: Přehráli dva konkurenty ze skupiny, do které snad ani nepatří

HC Tábor - HC Vlci Jablonec n/N.

8:3 (3:2, 3:0, 2:1)

Pátek, 12.12.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Buriánek (Hubáček), Jansa (Kadilák), Veřtát (Buriánek, Hubáček), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jansa (Kadilák), Buriánek, Kadilák (Martin Novák), Vojtěch Prchal (Václav Prchal, Zayml).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Růžek, Hošek, Skalický, Raiterman, Hubáček, Štěpán - Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Jansa, Kadilák, Martin Novák - Veřtát, Buriánek, Šimánek.

HC Chrudim - HC Tábor

3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

Neděle, 14.12.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jansa (Martin Novák), Raiterman (Vojtěch Prchal), Vojtěch Prchal (Zayml, Růžek), Martin Novák (Kadilák), Vojtěch Prchal (Zayml, Buriánek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Růžek, Buriánek, Skalický, Raiterman, Hubáček, Štěpán - Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Jansa, Kadilák, Martin Novák - Veřtát, Jelínek, Šimánek.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor – po utkání s Jabloncem: „K vítězství nám stačil jen lehce nadprůměrný výkon. Soupeř nás jen místy donutil k naší hře, i tak se ale v utkání objevilo několik hezkých prvků včetně našich některých gólů.“ Po utkání v Chrudimi: „V neděli nás čekal kvalitnější soupeř a oproti pátku jsme museli herně přidat. Za stavu 2:0 jsme se nechali ukolébat a domácí snížili před poslední třetinou na rozdíl jediného gólu. Ve třetí části jsme hráli sedm minut ve třech, ale kluci se smekli a parádně to ubránili. Paradoxně nám to nevzalo síly a naopak jsme vzápětí utkání rozhodli ve svůj prospěch. Dostáváme se z útlumu, který nás však bohužel připravil o účast ve finálové skupině.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality