STARŠÍ DOROST: Přesvědčivé výhry, šest cenných bodů… táborský tým v lize válí!

14.11.2016 21:01, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr má zdárně za sebou nevyzpytatelné ligové dvojutkání. V pátek si jeho členové dojeli pro cenné tři body a o dva dny později zvládli bez větších starostí domácí přímý souboj o druhou příčku. V tabulce skupiny Střed hledí na záda jen ambicióznímu Žďáru nad Sázavou, na který ztrácejí jediný bod. A právě Plameny budou už v neděli čtvrt hodiny po poledni hostem táborské party.

Spartak Nové Město - HC Tábor

2:6 (2:4, 0:2, 0:0)

Pátek, 11.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Škrdleta (Kratochvíl), Škrdleta (Harazin, Kratochvíl), Kratochvíl (Harazin), Škrdleta, Himpan (Škoda, Zavadil), Škrdleta.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra – Zavadil, Škoda, Himpan – Harazin, Škrdleta, Kratochvíl – Holý, Masopust, Jelínek.

HC Tábor - Warrior Brno

8:3 (4:1, 2:1, 2:1)

Neděle, 13.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Škoda (Himpan, Adamec), Zavadil (Škoda), Řezáč, Masopust (Kratochvíl, Vávra), Zavadil (Škoda, Adamec), Masopust (Himpan), Škoda (Zavadil), Škoda (Himpan, Zavadil).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra, Jelínek – Zavadil, Škoda, Himpan – Harazin, Škrdleta, Kratochvíl – Masopust, Řezáč, Holý.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Hodnocení víkendových zápasů je v podstatě stejné. V obou se nám herně i výsledkově povedla první třetina a v dalších částech se nám dařilo náskok kontrolovat, i když už šel náš výkon trochu dolů. Kluci každopádně zaslouží pochvalu, šest bodů je pro nás samozřejmě výborných.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality