STARŠÍ DOROST: Přesvědčivé výhry, šest cenných bodů… táborský tým v lize válí!

14.11.2016 21:01, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr má zdárně za sebou nevyzpytatelné ligové dvojutkání. V pátek si jeho členové dojeli pro cenné tři body a o dva dny později zvládli bez větších starostí domácí přímý souboj o druhou příčku. V tabulce skupiny Střed hledí na záda jen ambicióznímu Žďáru nad Sázavou, na který ztrácejí jediný bod. A právě Plameny budou už v neděli čtvrt hodiny po poledni hostem táborské party.

Spartak Nové Město - HC Tábor

2:6 (2:4, 0:2, 0:0)

Pátek, 11.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Škrdleta (Kratochvíl), Škrdleta (Harazin, Kratochvíl), Kratochvíl (Harazin), Škrdleta, Himpan (Škoda, Zavadil), Škrdleta.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra – Zavadil, Škoda, Himpan – Harazin, Škrdleta, Kratochvíl – Holý, Masopust, Jelínek.

HC Tábor - Warrior Brno

8:3 (4:1, 2:1, 2:1)

Neděle, 13.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Škoda (Himpan, Adamec), Zavadil (Škoda), Řezáč, Masopust (Kratochvíl, Vávra), Zavadil (Škoda, Adamec), Masopust (Himpan), Škoda (Zavadil), Škoda (Himpan, Zavadil).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra, Jelínek – Zavadil, Škoda, Himpan – Harazin, Škrdleta, Kratochvíl – Masopust, Řezáč, Holý.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Hodnocení víkendových zápasů je v podstatě stejné. V obou se nám herně i výsledkově povedla první třetina a v dalších částech se nám dařilo náskok kontrolovat, i když už šel náš výkon trochu dolů. Kluci každopádně zaslouží pochvalu, šest bodů je pro nás samozřejmě výborných.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality