STARŠÍ DOROST: Příbram odjela s nepořízenou, k Sázavě ale zbytečně odpluly dva body

26.01.2014 23:21, autor: Pavel Šácha

Mužstvo starších dorostenců HC Tábor tentokrát strávilo víkend v pohodlí svého domova. Útok na šestibodový zisk a posun v tabulce skupiny o udržení se však nekonal. Páteční soupeř z Příbrami sice zůstal na štítě „Kohoutů“, v neděli jim ale nestačilo k vítězství ani dvoubrankové vedení a hattrick Vojtěcha Prchala.

STARŠÍ DOROST: Příbram odjela s nepořízenou, k Sázavě ale zbytečně odpluly dva body

HC Tábor - HC Příbram

5:3 (2:1, 3:0, 0:2)

Pátek, 24.1.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Kadilák (Straka, Martin Novák), Straka (Martin Novák), Blažek (R. Veřtát), Vojtěch Prchal (Jansa), Jansa (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Veselý, Trepka, Růžek, Trska, Skalický – Blažek, D. Veřtát, R. Veřtát – Straka, Kadilák, Martin Novák – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

5:6sn (1:1, 2:1, 2:3)

Neděle, 26.1.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Straka (Kadilák), Vojtěch Prchal (Kadilák, Martin Novák), Martin Novák, Vojtěch Prchal (Blažek), Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák (na nájezdy Michal Novák) – Hošek, Veselý, Trepka, Růžek, Trska, Skalický – Blažek, Straka, R. Veřtát – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Kadilák, Martin Novák.

 Jindřich Čeřenský, trenér starších dorostenců HC Tábor k utkání s Příbramí: „Už první dvě třetiny nebyly z naší strany herně zrovna nejlepší, i tak se nám ale podařilo dát pět gólů a rozhodnout zápas. Poslední část mužstvo úplně vypustilo a můžeme být skoro rádi, že jsme utkání dotáhli k vítězství. Spokojeni s výkonem týmu ale rozhodně nejsme.“

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor k utkání se Žďárem: „V zápase jsme dvakrát vedli o dvě branky, pokaždé jsme se ale vlastní nedisciplinovaností a špatnou obrannou hrou o svůj náskok připravili. Nájezdy jsou sice loterie, ale je fakt, že jsme je v téhle sezoně ještě nevyhráli. To také o něčem svědčí…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality