STARŠÍ DOROST: Prolajdaný začátek a drtivý finiš, který přišel pozdě – takový byl duel s Třebíčí

26.09.2014 23:25, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor se musel ve své třetím utkání smířit s první sezónní porážkou. Cenné body si od Jordánu odvezli hráči Horácké Slavie Třebíč. Ti vedli po dvou třetinách už o tři branky, nakonec ale nebylo daleko k tomu, aby probuzená táborská družina dohnala utkání alespoň do prodloužení. Po snížení na 3:4 měla další šance vyrovnat, nakonec však inkasovala při závěrečné hře bez brankáře.

STARŠÍ DOROST: Prolajdaný začátek a drtivý finiš, který přišel pozdě – takový byl duel s Třebíčí

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

3:5 (0:2, 0:1, 3:2)

Pátek, 26.9.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Růžek (Vojtěch Prchal), Jansa (Růžek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Hubáček, Štěpán, Trepka, Raiterman – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Syrovátka, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Martin Novák, Šimánek.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Zápas jsme si prohráli už na začátku svým vyloženě laxním nástupem. V dalším průběhu se naše hra trochu zvedla, bohužel nám chyběl klid na hokejkách a provázela ji řada nepřesností. V poslední třetině jsme ještě mohli utkání zachránit, ale to se nám nepodařilo. Hráli jsme dnes poměrně dost přesilovek, ale ty nám tentokrát moc nešly. Ze zápasu si musíme vzít ponaučení a obzvláště proti takhle těžkým soupeřům je třeba hrát od začátku na sto procent.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality