STARŠÍ DOROST: První nadstavbová výhra je na světě, Táborští doma zdolali Zbraslav

11.12.2017 21:57, autor: Pavel Šácha

Po porážce v ústí nad Labem si mužstvo staršího dorostu vyzkoušelo i opačný pocit. V bojovném a dlouho otevřeném utkání na domácím ledě jim padl za oběť zbraslavský Slavoj, který v zahajovacím kole rovněž nebodoval, ale potrápil domácí Hvězdu Praha.

HC Tábor - HC Slavoj Zbraslav

5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Neděle, 10.12.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Adamec, Chocholoušek (Štekr), Přívozník (Himpan, Škoda), Přívozník (Škoda, Himpan), Kratochvíl (Škoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Petr Bouška, Adamec, Kotounová, Štekr, Patrik Bouška, Blafka - Škoda, Přívozník, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl, Melichar, Barták, Malý.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Hrálo se hodně bojovné utkání a jsme rádi, že se nám ho podařilo zvládnout. Našim klukům to v něm tentokrát moc nebruslilo, ale urvali to vůlí po vítězství. Klíčový byl pro nás nástup do poslední třetiny, kdy jsme za stavu 3:2 přidali dva góly a vítězství už jsme si pak pohlídali.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality