STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

11.03.2015 23:31, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecké mužstvo Tábora má za sebou dva přínosné víkendové zápasy a před sebou sezónní derniéru, ke které se v pátek vypraví na led Velkých Popovic. Pořadí skupiny o udržení mladí Kohouti zcela jednoznačně ovládli, a ještě nyní je musí mrzet fakt, že se sami připravili o možnost konfrontace se silnější ligovou společností.

STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

6:8

Pátek, 6.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal, Zayml, Jelínek, Kadilák, Trepka, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

HC Tábor - HC Chrudim

9:4

Neděle, 8.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal 3, Kadilák 2, Novák, Jansa, Zayml, Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

 Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Oba zápasy patřily k těm lepším, které jsme v téhle skupině mohli odehrát. Soupeři nás zase konečně přiměli hrát dobrý hokej. Naše výkony měly kvalitu, i když jsme se tu a tam nevyhnuli herním výpadkům.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality