STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

11.03.2015 23:31, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecké mužstvo Tábora má za sebou dva přínosné víkendové zápasy a před sebou sezónní derniéru, ke které se v pátek vypraví na led Velkých Popovic. Pořadí skupiny o udržení mladí Kohouti zcela jednoznačně ovládli, a ještě nyní je musí mrzet fakt, že se sami připravili o možnost konfrontace se silnější ligovou společností.

STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

6:8

Pátek, 6.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal, Zayml, Jelínek, Kadilák, Trepka, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

HC Tábor - HC Chrudim

9:4

Neděle, 8.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal 3, Kadilák 2, Novák, Jansa, Zayml, Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

 Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Oba zápasy patřily k těm lepším, které jsme v téhle skupině mohli odehrát. Soupeři nás zase konečně přiměli hrát dobrý hokej. Naše výkony měly kvalitu, i když jsme se tu a tam nevyhnuli herním výpadkům.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality