STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

11.03.2015 23:31, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecké mužstvo Tábora má za sebou dva přínosné víkendové zápasy a před sebou sezónní derniéru, ke které se v pátek vypraví na led Velkých Popovic. Pořadí skupiny o udržení mladí Kohouti zcela jednoznačně ovládli, a ještě nyní je musí mrzet fakt, že se sami připravili o možnost konfrontace se silnější ligovou společností.

STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

6:8

Pátek, 6.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal, Zayml, Jelínek, Kadilák, Trepka, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

HC Tábor - HC Chrudim

9:4

Neděle, 8.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal 3, Kadilák 2, Novák, Jansa, Zayml, Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

 Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Oba zápasy patřily k těm lepším, které jsme v téhle skupině mohli odehrát. Soupeři nás zase konečně přiměli hrát dobrý hokej. Naše výkony měly kvalitu, i když jsme se tu a tam nevyhnuli herním výpadkům.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality