STARŠÍ DOROST: Rozlučka ve vítězném stylu aneb konec dobrý, všechno dobré

03.03.2014 01:19, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor se rozloučil s letošním ligovým ročníkem nadmíru stylově. Po cenném vítězství ve Chrudimi si na domácím ledě bez starostí poradil se Strakonicemi a v konečném účtování ligové skupiny o udržení se posunul na konečné druhé místo.

STARŠÍ DOROST: Rozlučka ve vítězném stylu aneb konec dobrý, všechno dobré

HC Chrudim - HC Tábor

4:6 (0:2, 1:2, 3:2)

Pátek, 28.2.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Straka (Blažek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Kadilák (Růžek), Straka, Blažek, Jansa.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Veselý, Jindra, Růžek, Štěpán, Skalický – Blažek, Straka, Martin Novák – Kadilák, Nehoda, R. Veřtát – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Tábor - HC Strakonice

6:1 (3:0, 0:0, 3:1)

Neděle, 2.3.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Straka (Martin Novák), Vojtěch Prchal, Nehoda, Straka (Martin Novák), Kadilák (Nehoda, Veřtát), Nehoda (Růžek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (od 31. R. Novák) – Hošek, Veselý, Růžek, Trska, Štěpán, Skalický, Jindra – Blažek, Straka, Martin Novák – Kadilák, Nehoda, R. Veřtát – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „V Chrudimi jsme hráli pětapadesát minut vynikající hokej. Za stavu 6:1 jsme se už příliš uspokojili a dovolili jsme domácím výsledek zkorigovat. Doma se Strakonicemi to bylo přesně naopak. Po většinu času nebyla naše hra dobrá. Mysleli jsme si, že odehrajeme zápas s velkou chutí, kluci se k tomu ale nepřinutili. Pravdou je, že úroveň zápasu korespondovala s kvalitou strakonického soupeře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality