STARŠÍ DOROST: Soubor trenérů Kadiláka a Čeřenského nadále stepuje ligou ve vítězném rytmu

19.11.2015 01:31, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci se nadále nechávají unášet na vítězné ligové vlně. Po cenném pátečním triumfu ve Žďáru nad Sázavou sice v domácím utkání s Krkonošemi nikterak nezářili, přesto ho dovedli k výhře a zůstávají nadále v patách vedoucímu Kolínu, navíc s dostatečným odstupem před třetím jihočeským rivalem z Písku.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

4:7 (2:3, 1:1, 1:3)

Pátek, 13.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek (Zavadil, Drhovksý), Raiterman, Adamec (Škoda), Škrdleta (Jelínek), Škoda (Bouška, Prášek), Škoda (Kratochvíl), Adamec (Kratochvíl).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Drhovský, Hubáček, Bouška - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Kratochvíl, Adamec, Škoda.

HC Tábor - HC Krkonoše

6:4 (1:2, 1:0, 4:2)

Neděle, 15.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Zavadil, Burtiánek, Škrdleta, Prášek, Hubáček, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality