STARŠÍ DOROST: Stoprocentní ligový víkend osladil domácí triumf nad píseckým rivalem

29.09.2015 22:19, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr Tábora prožil velmi příjemný prodloužený víkend. Dobrou náladu nastěhovalo do jeho šatny už páteční prestižní vítězství nad Pískem. Nedělní výhra v Poděbradech ji pak ještě umocnila.

HC Tábor - IHC Králové Písek

6:1 (1:0, 3:1, 2:0)

Pátek, 25.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Hubáček 2, Jelínek, Škrdleta, Zavadil, Prášek

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) - Raiterman, Bouška, Tesař, Šafář, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Masopust, Řezáč, Škoda.

HC Poděbrady - HC Tábor

4:6 (0:3, 3:1, 1:2)

Neděle, 27.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Buriánek (Bouška, Zavadil), Škrdleta (Syrovátka), Tesař (Škrdleta), Buriánek (Jelínek, Bouška), Jelínek (Buriánek), Zavadil (Buriánek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Raiterman, Bouška, Hubáček, Drhovský, Tesař, Šafář - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Harazin, Adamec, Kratochvíl.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor po zápase s Pískem: "Utkání se odehrálo podle našich představ. Kluci k zápasu výborně přistoupili a pochopili, že hrát se dá s každým, pokud v zápase odvedou poctivý a zodpovědný přístup. Celé mužstvo si zaslouží velkou pochvalu za výkon i nadšení, které do hry vnesli. Odměnou se jim staly tři body."

 Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor po utkání v Poděbradech: "V Poděbradech jsme nezahráli stejně jako v pátek. V zápase jsme sice vedli už 4:0, pak ale soupeř během tří minut snížil na 4:3. Sice jsme to vzápětí dvěma góly znovu zlomili na svou stranu, ale naše hra rozhodně nebyla tak kvalitní jako proti Písku. Vítězství nás ale samozřejmě těší."    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality