STARŠÍ DOROST: Stoprocentní zisk se proměnil v neochvějnou ligovou jistotu

19.01.2014 23:15, autor: Pavel Šácha

Mužstvo starších dorostenců HC Tábor ozdobilo obě víkendová střetnutí pohodovým a plnohodnotným vítězstvím. V praxi to znamená, že partu kolem trenérů Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského už nemůže připravit o ligovou příslušnost ani shoda těch nejméně pravděpodobných náhod.

STARŠÍ DOROST: Stoprocentní zisk se proměnil v neochvějnou ligovou jistotu

HC Chrudim - HC Tábor

2:8 (1:1, 0:4, 1:3)

Pátek, 17.1.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - R. Veřtát (Nehoda), Blažek (R. Veřtát), R. Veřtát (Václav Prchal), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Blažek, Blažek (Nehoda), D. Veřtát (Trepka), Straka (Martin Novák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Veselý, Trepka, Růžek, Štěpán, Stodolovský – Blažek, Nehoda, R. Veřtát – D. Veřtát, Straka, Martin Novák – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Tábor - HC Strakonice

5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Neděle, 19.1.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Blažek (R. Veřtát), Kadilák, Blažek (Nehoda, Vojtěch Prchal), Martin Novák (Straka, Jansa), Štěpán (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Pekárek – Hošek, Veselý, Trepka, Růžek, Štěpán, Stodolovský – Blažek, Nehoda, R. Veřtát – Kadilák, Straka, Martin Novák – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Naše hra v Chrudimi nebyla zrovna excelentní, i tak jsme ale přehráli domácí tým rozdílem třídy. Hlavní bylo, že kluci tentokrát prokázali velký důraz a zarputilost v koncovce. ten nám doma naopak chyběl. Po první třetině, která z naší strany vypadala velmi solidně, jsme chtěli svůj herní projev ještě vylepšit, ten ale bohužel spadl do šedivého průměru. Měli jsme sice tlak, na rozdíl od pátku jsme ale byli v zakončení žalostní. To by se nám mohlo v příštích zápasech vymstít, což už nás ostatně během sezony několikrát potkalo.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality