STARŠÍ DOROST: Táborská parta dobyla Brno a hýčká si na čele soutěže náskok pěti bodů!

04.10.2016 00:21, autor: Pavel Šácha

Skvěle! Hráči staršího dorosteneckého výběru HC Tábor v současnosti prožívají období, které ani nemůže být ničím jiným ryzí euforií. Po pěti čtyřech odehraných střetnutích v ligové skupině Střed se nikým neobtěžováni vyhřívají na výsluní své ligové skupiny. Jejich spanilou jízdu soutěží nezastavili ani „Válečníci“ zpod brněnského Špilberku.

Warrior Brno - HC Tábor

2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Neděle, 2.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška, Adamec, Bednář, Zavadil.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) - Duda, Tesař, Čada, Adamec, Bouška, Jelínek - Zavadil, Masopust, Kratochvíl - Bednář, Škrdleta, Holý - Malý, Řezáč, Himpan.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Na to, že jsme ve čtvrtek i v pátek trénovali pouze v šesti lidech, protože mužstvo postihla nějaká viróza, odvedli hráči velmi dobrý výkon. Na našem nasazení se sice tyhle problémy podepsaly, nakonec jsme ale měli v přetahované se soupeřem více štěstí a dokázali ho udolat. Vítězství jsme pečetili gólem do prázdné branky. Kluci si rozhodně zaslouží pochvalu za to, jak zápas zvládli.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality