STARŠÍ DOROST: Táborské mužstvo trápí koncovka, také proto získalo jen polovinu bodů

10.02.2016 23:18, autor: Pavel Šácha

Svěřenci trenérů Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského vykázali v zatím posledním nadstavbovém dvojutkání padesátiprocentní úspěšnost. Po porážce v Třemošné udolali na domácím ledě kladenskou „Pézetkou“.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:2 (0:1, 4:1, 1:0)

Pátek, 5.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Štekr – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Harazin, Adamec, Kratochvíl.

HC Tábor - PZ Kladno

3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Neděle, 7.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Syrovátka, Jelínek, Prášek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Bednář, Masopust,. Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Do zápasu v Třemešné jsme poměrně dobře vstoupili, ale ve druhé třetině jsme polevili a doplatili na to. O lepší výsledek jsme se jednoznačně připravili obrovským množstvím neproměněných šancí. Domácí zápas s Kladnem měl podobný průběh. V první třetině jsme jasně dominovali, druhá byla špatná a v té třetí jsme se herně opět trochu zlepšili. Bohužel se v poslední době hodně trápíme s koncovkou. Přístup kluků k oběma zápasům byl ale dobrý, což nás těší.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality