STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci se trápili v zakončení, a tak vyšli opět naprázdno

19.02.2018 23:27, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr klesl po uplynulém víkendu na dno příčku své nadstavbové ligové skupiny. Porážka na ledě doposud poslední Kobry Praha i domácí neúspěch se sokolovským „béčkem“ Karlových Varů má stejného jmenovatele: neefektivní koncovku.

HC Kobra Praha - HC Tábor

6:4 (3:1, 2:2, 1:1)

Pátek, 16.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Pauš (Adamec, Bednář), Adamec (Pauš, Přívozník), Přívozník (Adamec, Chocholoušek), Pauš (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal, Lekeš - Šedivý, Jelínek, Kotounová, Blafka – Bednář, Adamec, Pauš, Chocholoušek, Přívozník, Malý, Knobloch, Melichar, Patrik Bouška.

HC Tábor - Energie Karlovy Vary

1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Neděle, 18.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Adamec (Himpan).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Šedivý, Jelínek, Pauš, Kotounová, Blafka, Patrik Bouška – Knobloch, Adamec, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Malý, Melichar.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Znovu nás nejvíc zklamala střelba. Na Kobře jsme se dvakrát dotáhli na jeden gól, ale za takového stavu jsme třikrát trefili jen tyč a vyrovnat se nám nepodařilo. Se Sokolovem vypadá výsledek vcelku jednoznačně, ale poměr střel mluvil v náš prospěch. Bohužel jsme se nedokázali prosadit, i když je třeba přiznat, že soupeře podržel vynikajícím výkonem brankář.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality