STARŠÍ DOROST: Vysoké výhry, okleštěná sestava a výtečný počin mladíků

04.02.2015 17:01, autor: Pavel Šácha

Početně oslabený starší dorost HC Tábor si o uplynulém víkendu zapsal do tabulky další dvě vysoké výhry. Do pátečního střetnutí na ledě Krkonoš nasadili trenéři také kvarteto hráčů z mladšího dorostu, které se jim záhy odvděčilo kvalitními výkony (Lukáš Prášek dokonce zaznamenal hattrick). Z nedělního duelu v Příbrami si Táborští přivezli drtivé vítězství 19:2. Šesti zásahy se blýskl Lukáš Zayml.

STARŠÍ DOROST: Vysoké výhry, okleštěná sestava a výtečný počin mladíků

HC Krkonoše - HC Tábor

4:9 (2:3, 1:2, 1:4)

Pátek, 30.1.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek 3, Prášek 3, Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Zavadil.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Raiterman, Vacula, Hubáček, Drhovský – Zavadil, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Jelínek, Prášek – Syrovátka.

HC Příbram - HC Tábor

2:19

Neděle, 1.2.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zayml 6, Václav Prchal 4, Jelínek 4, Kadilák, Hubáček, Buriánek, Syrovátka, Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: M. Novák – Syrovátka, Růžek, Raiterman, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Kadilák, Jelínek.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor – po utkání v Krkonoších: „Myslím si, že jsme odvedli herně solidní výkon. Vzali jsme s sebou čtyři kluky z mladšího dorostu Drhovského, Vaculu, Zavadila a Práška, z nichž poslední tři za nás hráli vůbec poprvé. Všichni se s tím brzy sžili a odehráli velmi dobré utkání.“ Po utkání v Příbrami: „Už po pěti minutách hry jsme vedli 5:0, takže se pak zápas v podstatě jenom dohrával. Kluci si alespoň s chutí zastříleli.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality