STARŠÍ DOROSTENCI: Gólový finiš zavedl radost z ligové výhry do táborské šatny

20.10.2014 01:24, autor: Pavel Šácha

Na víkendové návštěvy mladých táborských hokejistů rozhodně nebudou vzpomínat s láskou v Chrudimi. Po pátečním vítězství juniorky Kohoutů si z ledu východočeského soupeře odvezli všechny body také starší dorostenci HC Tábor.

STARŠÍ DOROSTENCI: Gólový finiš zavedl radost z ligové výhry do táborské šatny

HC Chrudim - HC Tábor

4:5 (1:1, 0:0, 1:3)

Neděle, 19.10.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal, Jansa.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Růžek, Hošek, Skalický, Hubáček, Trepka, Raiterman, Štěpán – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Martin Novák, Šimánek – Syrovátka.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Po velice slibném začátku, kdy jsme šli díky dobré hře do vedení, se náš výkon propadl do průměru. Na hráče jakoby dopadlo uspokojení a naše dosavadní přednosti se vytratily. Až v poslední třetině jsme zase přidali na bruslení a zaslouženě dosáhli na vítězství. Těší nás, že jsme dokázali třikrát skórovat z přesilovek. Soupeř nás sice po celou dobu kousal, dobře bruslil a snažil se rozbíjet naši hru, přesto jsme vyhráli zaslouženě.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality