STARŠÍ DOROSTENCI: Hvězdu po kvalitním výkonu zaslouženě udolali, na Písek ale neměli

26.01.2016 23:03, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým Kohoutů strávil uplynulý ligový víkend doma. V pátek si ho jeho hráči zpříjemnili cenným triumfem nad pražskou Hvězdou, o dva dny přivítali rivala z Písku, a ten už byl podle očekávání nad jejich síly.

HC Tábor - Hvězda Praha

5:3 (2:1, 0:0, 3:2)

Pátek, 22.1.2016 15:15 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Hubáček 2, Raiterman, Harazin, Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šedivý, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Šimánek, Prášek – Harazin, Kratochvíl, Malý.

HC Tábor - IHC Králové Písek

0:6 (0:4, 0:1, 0:1)

Neděle, 24.1.2016 17:30 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (21. Klestil, 41. Lekeš) – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šafář, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek - Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Adamec, Masopust, Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Hvězdou: „Zápas měl oboustranně velmi dobrou úroveň. V rozhodujících okamžicích jsme ale byli šikovnější a prokázali větší vůli po vítězství. Ke konci jsme sice hráli hodně oslabení, ale kluci to zvládli, za svůj výkon si zaslouží pochvalu." Po utkání s Pískem: „V úvodu jsme na soupeře vlétli a vytvořili si dvě nebo tři šance, které jsme bohužel neproměnili. Vzápětí jsme inkasovali gól, hosté se dostali na koně a v dalším průběhu utkání už nás přehráli ve všech směrech.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

Starší aktuality