STARŠÍ DOROSTENCI: Parádní víkend! Dvě výhry, skóre 16:3 a skalp druhého týmu tabulky

05.10.2014 23:49, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor prožil nadmíru povedené babí léto nového ligového ročníku. Z víkendových domácích střetnutí s Jabloncem nad Nisou a Kolínem vytěžil plný bodový zisk a stihl si přitom velice slušně zastřílet. Především nedělní triumf nad favoritem z Kolína má pro soubor od Jordánu velkou cenu.

STARŠÍ DOROSTENCI: Parádní víkend! Dvě výhry, skóre 16:3 a skalp druhého týmu tabulky

HC Tábor - HC Vlci Jablonec n/N.

10:2 (1:1, 5:1, 4:0)

Pátek, 3.10.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal (Václav Prchal, Jansa), Jansa (Václav Prchal, Vojtěch Prchal), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Šimánek (Veřtát), Václav Prchal (Vojtěch Prchal, Růžek), Kadilák (Syrovátka, Skalický), Šimánek, Jansa (Hošek, Vojtěch Prchal), Syrovátka (Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Hubáček, Trepka, Raiterman – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Syrovátka, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Martin Novák, Šimánek.

HC Tábor - SC Kolín

6:1 (4:0, 1:1, 1:0)

Neděle, 5.10.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Kadilák (Syrovátka, Martin Novák), Martin Novák, Václav Prchal (Martin Novák), Martin Novák (Syrovátka, Václav Prchal), Jansa (Růžek, Vojtěch Prchal), Jansa (Vojtěch Prchal, Kadilák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Hubáček, Trepka, Raiterman – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Martin Novák, Šimánek – Syrovátka, Kadilák.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor - po utkání s Jabloncem: „vstup do zápasu byl z naší strany dost opatrný. Od druhé třetiny se naše hra zlepšila, podařilo se nám v ní dát pět gólů a v podstatě rozhodnout zápas. Soupeř se připravil o lepší výsledek tím, že hrál hodně tvrdě a nečistě, což jsme dokázali trestat.“ Po utkání s Kolínem: „Kluci se na zápas perfektně připravili. Od první minuty šlapali naplno a čtyřmi góly se nasměrovali k vítězství. Ve druhé části jsme trochu polevili, ale v té poslední jsme se znovu vrátili k poctivé hře a zápas dotáhli do vítězného konce.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality