STARŠÍ DOROSTENCI: Z Příbrami se vracel domů autobus s kufry plnými zklamání…

18.11.2013 22:00, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci se musejí po uplynulém víkendu spokojit s poloviční porcí ligových bodů. V nedělním střetnutí na příbramském ledě totiž zůstali hluboko ve stínu páteční výhry nad favorizovaným Havlíčkovým Brodem a přivezli si domů porážku 2:4.

STARŠÍ DOROSTENCI: Z Příbrami se vracel domů autobus s kufry plnými zklamání…

HC Příbram - HC Tábor

4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Neděle, 17.11.2013 10:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Nehoda, Jansa

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Trepka, Veselý, Trska, Růžek, Stodolovský, Skalický, Hošek, Štěpán – Blažek, Straka, Veřtát – Jansa, Nehoda, Martin Novák – Kadilák, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

 Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Jsme pochopitelně hrozně zklamaní, protože mužstvo vůbec nedokázalo zopakovat výkon z pátečního zápasu. Pravdou je, že Příbram nepodala vůbec špatný výkon a hrála hodně důrazný hokej, i tak jsme ale měli v tomhle zápase bodovat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality