Táborská ofenzíva vítá novou posilu, k Jordánu přišel ze Slavie David Matějka

13.08.2019 00:07, autor: Pavel Šácha

Na soupisce táborského druholigového týmu se objevilo nové jméno, a to v ofenzivních řadách. Trenérovi Arpádu Györimu se na pondělním tréninku hlásil útočník David Matějka, který vyrůstal na jihu Čech, ale od sezony 2014 – 2015 hájí barvy pražské Slavie.

Táborská ofenzíva vítá novou posilu, k Jordánu přišel ze Slavie David Matějka

David Matějka ještě v dresu Písku v utkání s HC Tábor. Foto: Tomáš Danko

Jedenadvacetiletý útočník patří do širšího kádru prvoligového A-mužstva, ale při první selekci kádru se do aktuálních plánů trenérů nevešel. V předchozích sezonách si tento akademický reprezentant připsal za hlavní tým sešívaných 19 startů ve druhé nejvyšší soutěži. V uplynulém ročníku nastupoval také ve druhé lize. Dva zápasy odehrál akademický reprezentant za pražskou Kobru (1+0), pětadvacet startů nasbíral v píseckém dresu (4+15).
 Nyní už se David Matějka připravuje na novou jihočeskou misi a měl by nastoupit už v úterý proti Moravským Budějovicím.

Na pondělním tréninku kohoutů nechyběl ani již dříve avizovaný novic Štěpán Štěpánek. Prozatím mu kříží hokejové plány pracovní povinnosti, ale jeho zájem hrát u Jordánu trvá. Jak se situace kolem možného působení tohoto forvarda v Táboře vyvine, to se ukáže v nejbližších týdnech.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality