Táborský tým se porve o prvenství v domácím Turnaji mladých nadějí

19.03.2016 23:55, autor: Pavel Šácha

Na zimním stadion v Táboře vrcholí letošní ročník proslulého Turnaje mladých nadějí určeného hráčům ročníku 2006 a mladším. A skvěle rozehraný ho má i domácí mužstvo HC Tábor!

Táborský tým se porve o prvenství v domácím Turnaji mladých nadějí

Mladí Kohouti ověnčili všech pět svých zápasů plným bodovým ziskem a mají našlápnuto k obrovskému úspěchu. Podobně výbornou formu vykazují na turnaji také naděje Meteoru Třemošná, které rovněž neprohrály, a navíc mají zatím lepší skóre než táborský tým. O tom nejdůležitějším zřejmě rozhodne zítřejší přímý souboj obou čelních týmů průběžného pořadí, který by měl přijít na řadu ve 12.30 hodin. Držme táborským bojovníkům palce, nejlépe přímo na stadionu!

 Páteční a sobotní výsledky HC Tábor: - Sparta Praha 3:2, - Horácká Slavie Třebíč 5:0, - Piráti Chomutov 1:0, - Energie Karlovy Vary 5:2, - Dukla Jihlava 1:0.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality