Táborský tým se porve o prvenství v domácím Turnaji mladých nadějí

19.03.2016 23:55, autor: Pavel Šácha

Na zimním stadion v Táboře vrcholí letošní ročník proslulého Turnaje mladých nadějí určeného hráčům ročníku 2006 a mladším. A skvěle rozehraný ho má i domácí mužstvo HC Tábor!

Táborský tým se porve o prvenství v domácím Turnaji mladých nadějí

Mladí Kohouti ověnčili všech pět svých zápasů plným bodovým ziskem a mají našlápnuto k obrovskému úspěchu. Podobně výbornou formu vykazují na turnaji také naděje Meteoru Třemošná, které rovněž neprohrály, a navíc mají zatím lepší skóre než táborský tým. O tom nejdůležitějším zřejmě rozhodne zítřejší přímý souboj obou čelních týmů průběžného pořadí, který by měl přijít na řadu ve 12.30 hodin. Držme táborským bojovníkům palce, nejlépe přímo na stadionu!

 Páteční a sobotní výsledky HC Tábor: - Sparta Praha 3:2, - Horácká Slavie Třebíč 5:0, - Piráti Chomutov 1:0, - Energie Karlovy Vary 5:2, - Dukla Jihlava 1:0.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality