Táborským prvňáčkům vyšla turnajová premiéra náramně, z Vlašimi přivezli zlato

20.12.2017 00:53, autor: Pavel Šácha

Nejmenší naděje táborského hokeje mají za sebou svou první turnajovou zkušenost, a hned ji vyzdobily zlatou barvou.

Táborským prvňáčkům vyšla turnajová premiéra náramně, z Vlašimi přivezli zlato


Na útulném novém stadionu ve Vlašimi si „Kohoutci“ pro všechny soupeře přichystaly dvouciferný příděl a do své sbírky uložily první zlaté medaile i vítěznou turnajovou trofej.

SC Kolín – HC Tábor 4:14

Branky Tábora: Miadok 4, Zeman 3, Vítovec 3, Pešina 2, Slaba, Jindra (Fabišík zaznamenal 4 asistence).

Lev Benešov – HC Tábor 5:15

Branky Tábora: Miadok 7, Zeman 4, Pešina 2, Fabišík 2.

Rytíři Vlašim – HC Tábor 5:19

Branky Tábora: Pešina 5, Miadok 4, Fabišík 3, Vítovec 3, Zeman 2, Jindra, Kubašta.

Sestava táborského týmu: Daniel Miadok, Tomáš Fabišík, Matěj Vítovec, Vladimír Pešina, Zbyněk Slaba, Jan Jindra, Jan Kubašta, Jakub Zeman, Jakub Kašpar.

Před Štědrým dnem v Táboře

Od dalšího turnajového vystoupení dělí benjamínky od Jordánu jen několik dní a bude pro ně velice pikantní, neboť se představí na domácím ledě. Stane se tak už tuto sobotu od 10 hodin a za soupeře jim budou mužstva Českých Budějovic, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality