Táborským prvňáčkům vyšla turnajová premiéra náramně, z Vlašimi přivezli zlato

20.12.2017 00:53, autor: Pavel Šácha

Nejmenší naděje táborského hokeje mají za sebou svou první turnajovou zkušenost, a hned ji vyzdobily zlatou barvou.

Táborským prvňáčkům vyšla turnajová premiéra náramně, z Vlašimi přivezli zlato


Na útulném novém stadionu ve Vlašimi si „Kohoutci“ pro všechny soupeře přichystaly dvouciferný příděl a do své sbírky uložily první zlaté medaile i vítěznou turnajovou trofej.

SC Kolín – HC Tábor 4:14

Branky Tábora: Miadok 4, Zeman 3, Vítovec 3, Pešina 2, Slaba, Jindra (Fabišík zaznamenal 4 asistence).

Lev Benešov – HC Tábor 5:15

Branky Tábora: Miadok 7, Zeman 4, Pešina 2, Fabišík 2.

Rytíři Vlašim – HC Tábor 5:19

Branky Tábora: Pešina 5, Miadok 4, Fabišík 3, Vítovec 3, Zeman 2, Jindra, Kubašta.

Sestava táborského týmu: Daniel Miadok, Tomáš Fabišík, Matěj Vítovec, Vladimír Pešina, Zbyněk Slaba, Jan Jindra, Jan Kubašta, Jakub Zeman, Jakub Kašpar.

Před Štědrým dnem v Táboře

Od dalšího turnajového vystoupení dělí benjamínky od Jordánu jen několik dní a bude pro ně velice pikantní, neboť se představí na domácím ledě. Stane se tak už tuto sobotu od 10 hodin a za soupeře jim budou mužstva Českých Budějovic, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality