Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu

06.05.2019 21:09, autor: Pavel Šácha

Po zahajovacím setkání z minulého týdne otevřeli táborští hokejisté v pondělí plány letní přípravy na druholigovou sezonu 2019 – 2020.

Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu


Hráči (včetně "hosta" Jakuba Suchánka, který se nově upsal Motoru) absolvovali hned na úvod vstupní testy, které určily jejich startovní čáru pro dalších osm týdnů přípravy. Její program se výrazně neliší od toho loňského. Kohouti budou trénovat čtyřikrát v týdnu hodinu a půl, pátky pak budou využívat individuálně. Někteří hráči mají individuální plán, jiní se budou scházet ke společné přípravě, samozřejmě s ohledem na pracovní či studijní povinnosti. Dějištěm tréninkových jednotek bude převážně posilovna, hřiště u ZŠ Zborovská a plocha zimního stadionu.
 „Využijeme také osvědčené crossfitové tréninky v tělocvičně Work Gym Team na Náchodském sídlišti,“ doplnil informaci trenér druholigového týmu HC Tábor Arpád Györi.

 Na aktuálním seznamu jsou tito hráči: David Novák, Michal Novák – Petr Bouška, Václav Beran, Kamil Černý, Marek Duben, Marcel Dvořák, Martin Havran, David Košař, Jakub Pípal, Jan Raiterman, Josef Růžek – Jan Březina, Jakub Drda, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Radek Pechánek, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Patrik Zayml.

Současná soupiska se samozřejmě postupně dočká rozšíření o další hráče. „Někteří z nich by se mohli objevit ještě na suchu, jiní se zapojí v srpnu do přípravy na ledě,“ prohlásil Arpád Györi.

Dodejme, že letní přípravu odstartovaly i mládežnické výběry táborského klubu. Těm se budeme věnovat v příštích dnech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze zápasu v Příbrami

  Čt 13.02. |

  Průběh středečního utkání na příbramském stadionu svými snímky podrobně zmapoval Tomáš Danko. Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu. 

  Více...
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

Starší aktuality