Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu

06.05.2019 21:09, autor: Pavel Šácha

Po zahajovacím setkání z minulého týdne otevřeli táborští hokejisté v pondělí plány letní přípravy na druholigovou sezonu 2019 – 2020.

Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu


Hráči (včetně "hosta" Jakuba Suchánka, který se nově upsal Motoru) absolvovali hned na úvod vstupní testy, které určily jejich startovní čáru pro dalších osm týdnů přípravy. Její program se výrazně neliší od toho loňského. Kohouti budou trénovat čtyřikrát v týdnu hodinu a půl, pátky pak budou využívat individuálně. Někteří hráči mají individuální plán, jiní se budou scházet ke společné přípravě, samozřejmě s ohledem na pracovní či studijní povinnosti. Dějištěm tréninkových jednotek bude převážně posilovna, hřiště u ZŠ Zborovská a plocha zimního stadionu.
 „Využijeme také osvědčené crossfitové tréninky v tělocvičně Work Gym Team na Náchodském sídlišti,“ doplnil informaci trenér druholigového týmu HC Tábor Arpád Györi.

 Na aktuálním seznamu jsou tito hráči: David Novák, Michal Novák – Petr Bouška, Václav Beran, Kamil Černý, Marek Duben, Marcel Dvořák, Martin Havran, David Košař, Jakub Pípal, Jan Raiterman, Josef Růžek – Jan Březina, Jakub Drda, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Radek Pechánek, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Patrik Zayml.

Současná soupiska se samozřejmě postupně dočká rozšíření o další hráče. „Někteří z nich by se mohli objevit ještě na suchu, jiní se zapojí v srpnu do přípravy na ledě,“ prohlásil Arpád Györi.

Dodejme, že letní přípravu odstartovaly i mládežnické výběry táborského klubu. Těm se budeme věnovat v příštích dnech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
Starší aktuality