Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem

07.04.2018 00:34, autor: Pavel Šácha

Na pozvání táborského odchovance Jiřího Rambouska, jenž působí v trenérských službách švýcarského Yverdonu, si táborští žáci ani v letošním roce nenechali ujít turnajovou účast v zemi helvetského kříže.

Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem


Na švýcarské půdě zanechali hráči Tábora velmi dobrý dojem a vedle spousty doživotních zážitků a zkušeností s mezinárodním hokejem si domů přivezli bronzový úspěch. Ten je o to cennější, že se Kohouti představili v turnaji starších hráčů kategorie U15.
 „I přesto, že byl náš tým z většiny složený z hráčů U13, tak předváděl na turnaji super hru,“ nechal se slyšet vedoucí mužstva Lukáš Cícha..

HC TÁBOR - HC MONTHEY (SUI) 2:1
Branky Tábora: Ent (Koreš, Kundrát), Vylít (Kofroň, Duben).
Střely: 6:11.

HC TÁBOR - DUCS DIJON (FRA) 4:4
Branky Tábora: Koreš (O. Kolací, Kundrát), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent, Koreš).
Střely: 12:7.

HC YVERDON LES BAINS (SUI) - HC TÁBOR 1:1

Branky Tábora:  Kundrát (Ent).
Střely:
11:11.

REAL TORINO (ITA) - HC TÁBOR 0:1

Branky Tábora: Kofroň (Ent).
Střely: 11:19.

HC TÁBOR - LAUSANNE 4 CLUBS (SUI) 1:5

Branky Tábora: Kundrát (Kofroň).
Střely: 1:32.

V šestičlenném pořadí základní části obsadili Táborští 3. příčku, o čemž rozhodlo až skóre mezi Yverdonem a Táborem. Právě domácí tým se stal soupeřem Kohoutů také v semifinále. To se hráčům od Jordánu navzdory bojovnému výkonu nepovedlo a do finále zamířili Švýcaři, zatímco Tábor čekal souboj s italským Turínem, který se naopak stal jasnou záležitostí Jihočechů.   

HC YVERDON - HC TÁBOR 6:0
Střely:
13:8.

REAL TORINO - HC TÁBOR 0:7
Branky Tábora:
 Duben, Kundrát, Kundrát (Kofroň), Ent (Kundrát), Sabiniok (Koreš), Kolací (Koreš), Ent.
Střely: 8:14.

Sestava táborského týmu: Jansa, Noháč - Cícha, Eichler, M. Kolací, Hofman, O. Kolací (U14), Vylít (U14) - Ent (U15), Kundrát (U15), Koreš (U14), Kofroň, Kupka, Duben, Šindelář, Šťastný, Sabiniok, Lutovský.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

Starší aktuality