Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem

07.04.2018 00:34, autor: Pavel Šácha

Na pozvání táborského odchovance Jiřího Rambouska, jenž působí v trenérských službách švýcarského Yverdonu, si táborští žáci ani v letošním roce nenechali ujít turnajovou účast v zemi helvetského kříže.

Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem


Na švýcarské půdě zanechali hráči Tábora velmi dobrý dojem a vedle spousty doživotních zážitků a zkušeností s mezinárodním hokejem si domů přivezli bronzový úspěch. Ten je o to cennější, že se Kohouti představili v turnaji starších hráčů kategorie U15.
 „I přesto, že byl náš tým z většiny složený z hráčů U13, tak předváděl na turnaji super hru,“ nechal se slyšet vedoucí mužstva Lukáš Cícha..

HC TÁBOR - HC MONTHEY (SUI) 2:1
Branky Tábora: Ent (Koreš, Kundrát), Vylít (Kofroň, Duben).
Střely: 6:11.

HC TÁBOR - DUCS DIJON (FRA) 4:4
Branky Tábora: Koreš (O. Kolací, Kundrát), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent, Koreš).
Střely: 12:7.

HC YVERDON LES BAINS (SUI) - HC TÁBOR 1:1

Branky Tábora:  Kundrát (Ent).
Střely:
11:11.

REAL TORINO (ITA) - HC TÁBOR 0:1

Branky Tábora: Kofroň (Ent).
Střely: 11:19.

HC TÁBOR - LAUSANNE 4 CLUBS (SUI) 1:5

Branky Tábora: Kundrát (Kofroň).
Střely: 1:32.

V šestičlenném pořadí základní části obsadili Táborští 3. příčku, o čemž rozhodlo až skóre mezi Yverdonem a Táborem. Právě domácí tým se stal soupeřem Kohoutů také v semifinále. To se hráčům od Jordánu navzdory bojovnému výkonu nepovedlo a do finále zamířili Švýcaři, zatímco Tábor čekal souboj s italským Turínem, který se naopak stal jasnou záležitostí Jihočechů.   

HC YVERDON - HC TÁBOR 6:0
Střely:
13:8.

REAL TORINO - HC TÁBOR 0:7
Branky Tábora:
 Duben, Kundrát, Kundrát (Kofroň), Ent (Kundrát), Sabiniok (Koreš), Kolací (Koreš), Ent.
Střely: 8:14.

Sestava táborského týmu: Jansa, Noháč - Cícha, Eichler, M. Kolací, Hofman, O. Kolací (U14), Vylít (U14) - Ent (U15), Kundrát (U15), Koreš (U14), Kofroň, Kupka, Duben, Šindelář, Šťastný, Sabiniok, Lutovský.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality