Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem

07.04.2018 00:34, autor: Pavel Šácha

Na pozvání táborského odchovance Jiřího Rambouska, jenž působí v trenérských službách švýcarského Yverdonu, si táborští žáci ani v letošním roce nenechali ujít turnajovou účast v zemi helvetského kříže.

Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem


Na švýcarské půdě zanechali hráči Tábora velmi dobrý dojem a vedle spousty doživotních zážitků a zkušeností s mezinárodním hokejem si domů přivezli bronzový úspěch. Ten je o to cennější, že se Kohouti představili v turnaji starších hráčů kategorie U15.
 „I přesto, že byl náš tým z většiny složený z hráčů U13, tak předváděl na turnaji super hru,“ nechal se slyšet vedoucí mužstva Lukáš Cícha..

HC TÁBOR - HC MONTHEY (SUI) 2:1
Branky Tábora: Ent (Koreš, Kundrát), Vylít (Kofroň, Duben).
Střely: 6:11.

HC TÁBOR - DUCS DIJON (FRA) 4:4
Branky Tábora: Koreš (O. Kolací, Kundrát), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent, Koreš).
Střely: 12:7.

HC YVERDON LES BAINS (SUI) - HC TÁBOR 1:1

Branky Tábora:  Kundrát (Ent).
Střely:
11:11.

REAL TORINO (ITA) - HC TÁBOR 0:1

Branky Tábora: Kofroň (Ent).
Střely: 11:19.

HC TÁBOR - LAUSANNE 4 CLUBS (SUI) 1:5

Branky Tábora: Kundrát (Kofroň).
Střely: 1:32.

V šestičlenném pořadí základní části obsadili Táborští 3. příčku, o čemž rozhodlo až skóre mezi Yverdonem a Táborem. Právě domácí tým se stal soupeřem Kohoutů také v semifinále. To se hráčům od Jordánu navzdory bojovnému výkonu nepovedlo a do finále zamířili Švýcaři, zatímco Tábor čekal souboj s italským Turínem, který se naopak stal jasnou záležitostí Jihočechů.   

HC YVERDON - HC TÁBOR 6:0
Střely:
13:8.

REAL TORINO - HC TÁBOR 0:7
Branky Tábora:
 Duben, Kundrát, Kundrát (Kofroň), Ent (Kundrát), Sabiniok (Koreš), Kolací (Koreš), Ent.
Střely: 8:14.

Sestava táborského týmu: Jansa, Noháč - Cícha, Eichler, M. Kolací, Hofman, O. Kolací (U14), Vylít (U14) - Ent (U15), Kundrát (U15), Koreš (U14), Kofroň, Kupka, Duben, Šindelář, Šťastný, Sabiniok, Lutovský.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality