TURNAJ MLADÝCH NADĚJÍ: V pátek startuje pátý ročník, konkurence je znovu obrovská!

18.03.2016 08:08, autor: Pavel Šácha

Od páteční 9. hodiny bude na táborském zimním stadionu mimořádně živo. Na jeho led se po roce vrací jedno z nejprestižnějších mládežnických klání na tuzemské scéně: Turnaj mladých nadějí.

TURNAJ MLADÝCH NADĚJÍ: V pátek startuje pátý ročník, konkurence je znovu obrovská!

Jeho pátý ročník pořádají Táborští pro hráče ročníku 2006 a mladší. K Jordánu se opět sjede vynikající konkurence – vedle pořádající přípravky A HC Tábor budou bojovat o vítěznou turnajovou trofej Piráti Chomutov, Energie Karlovy Vary, Sparta Praha, Dukla Jihlava, SHC Wild Panthers, Meteor Třemošná a Horácká Slavie Třebíč, která bude v Táboře obhajovat loňské prvenství.

 Na zúčastněné týmy čeká nejen samotné boje v tradičně perfektně připraveném turnaji, ale také bohatý doprovodný program. Vedle návštěvy táborských muzeí, sauny či bowlingu bude pro mladé aktéry jistě lákadlem také návštěva páteční třetí bitvy semifinále play-off druhé ligy mužů mezi domácím HC Tábor a Žďárem nad Sázavou.
Program Turnaje mladých nadějí startuje v pátek v 9 hodin, v dalších dvou dnech se bude na táborském ledě bojovat už od 7 hodin. Hraje se systémem každý s každým a nedělní slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno zhruba na 15.45 hodin.

 Dodejme, že svěřenci trenérů Karla Šilhába a Petra Bača budou na domácím ledě bojovat o vylepšení loňského umístění svých starších vrstevníků, kteří skončili v tradičně obrovské a silné konkurenci na osmé příčce. Podaří se jim to?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality