Tuzemský hokej se spojil k podpoře vážně nemocného Ondřeje Buchtely. Táboráci, pomozte i vy!

08.07.2020 20:00, autor: Pavel Šácha

Když jde hokej stranou a soudržnost jeho hráčům, trenérů, funkcionářů i fanoušků by měla být samozřejmostí… Tento ryzí lidský rozměr solidarity sportovců a všech lidí dobré vůle v současnosti otevírá příběh Ondřeje Buchtely, mladého hokejového obránce, který svádí statečný boj s neobvyklým typem rakoviny.

Tuzemský hokej se spojil k podpoře vážně nemocného Ondřeje Buchtely. Táboráci, pomozte i vy!

Foto:hokejbenatky.cz

Na podporu Ondřeje Buchtely vznikla v posledních týdnech v hokejových kruzích celá řada iniciativ, od nejrůznějších aukcí, neoficiálních sbírek až po přímou podporu na zřízeném transparentním účtu. Prostřednictvím webu www.hokej.cz vyzývá tuzemskou sportovní obec napříč všemi kluby a soutěžemi také trenér národního týmu Filip Pešán.
 Jeho apel by jistě neměli přeslechnout ani členové táborské hokejové rodiny… Klub HC Tábor je prozatím vyzývá k individuální podpoře Ondřeje Buchtely, v průběhu léta je ovšem připravený uspořádat a zajistit kolektivní formu pomoci vážně nemocnému hráči.

Článek na www.hokej.cz s výzvou Filipa Pešána:
https://www.hokej.cz/jsme-s-tebou-filip-pesan-vyzyva-podporme-spolecne-buchtelu/5049645?t=9g0meb61608lcp0u%3C%21DOCTYPE%2BHTML%2BPUBLIC

Číslo transparentního účtu na pomoc Ondřeji Buchtelovi: 123-0762430277/0100       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality