Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá

30.04.2019 22:06, autor: Pavel Šácha

Na táborském zimním stadionu se ve čtvrtek v podvečer sejde základ táborského mužstva, které v úvodu příštího týdne oficiálně vyrukuje do letní přípravy před sezonou 2019 – 2020.

Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá


Do nepopulárního letního období i nového ročníku třetí nejvyšší soutěže vstoupí táborský tým pod taktovkou dosavadních trenérů, tedy hlavního kouče Arpáda Györiho a asistenta Miloslava Čecha. O scénáři přípravy i aktuální situaci v týmu budeme informovat se začátkem tréninkového období.

Jisté je, že trenéři nemohou počítat se službami dlouholetého kapitána mužstva a tahouna ofenzivních řad Jakuba Matušíka. Jednatřicetiletý centr odešel už v prosinci loňského roku hostovat do Havlíčkova Brodu a čekalo se, jak se bude jeho situace vyvíjet po skončení sezony. Sám hráč původně avizoval svůj možný návrat do táborského dresu, pak mu ale na stole přistála nová a lákavá nabídka od Bruslařů. Jakub Matušík si vzal čas na rozmyšlenou, a nakonec se rozhodl protáhnout si hostování v Kotlině minimálně o další sezonu.

Podle slov manažera HC Tábor Miroslava Voleny se v současnosti pracuje na příchodu některých nových hráčů, ale potvrdit jejich příchod v tomto období ještě nelze.              

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality