Ve Švýcarsku odkryli naleziště cenných kovů. U13 veze zlato, "patnáctka" bronz!

07.04.2019 23:36, autor: Pavel Šácha

Spousta nesmazatelných zážitků, radosti, zkušeností, a s nimi i nové cenné trofeje do sbírky úspěchů táborského hokeje. To všechno si s sebou přibalí mladí kohouti na zpáteční cestu ze švýcarského Yverdonu. Mladší výběr U13 ukořistil v turnaji Raiffeisen International Cup ten úplně nejcennější pohár a sním i sadu zlatých medailí, ale ani starší tým U15 nejede domů s prázdnou. Jeho úspěch na zahraniční scéně se stejně jako v loňském roce zbarvil dobronzova.

Ve Švýcarsku odkryli naleziště cenných kovů. U13 veze zlato, "patnáctka" bronz!


TURNAJ U13

SEMIFINÁLE: HC Tábor – Rapaces de Gap 6:0

Branky: Klatovský, Křepelka (Kovanda), Anděl (Mohyla, Kovanda), Jirášek (Bačo), Klatovský, Sochůrek (Křepelka). Střely: 13:4. Vyloučení: 2:2 (Jirášek, Kovanda).
Úspěšnost brankářů: Šrámek 100 %, Ostrý 100 %.

FINÁLE: HC Yverdon – HC Tábor 1:3

Branky Tábora: Pospíchal (Bačo), Klatovský, Sochůrek (Křepelka, Jirášek). Střely: 14:8. Vyloučení: 3:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 93,33 %.

Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen táborský Jan Pospíchal a nejlepším obráncem Pavel Jirášek. Nejlepším hráčem týmu HC Tábor byl zvolen Antonín Klatovský.

TURNAJ U15

SEMIFINÁLE: HC Yverdon – HC Tábor 3:1

Branka Tábora: Lutovský (Kupka). Střely: 9:13. Vyloučení: 1:3 (Eichler, Koreš, Kupka, soupeř dvě přesilovky využil). Úspěšnost brankáře: Jansa 86,66 %.

O 3. MÍSTO: HC Tábor - Valais Chablais Future 4:0

Branky: Lutovský (Kupka), Cícha (Seidl), Eichler, Sabiniok (Koreš, Čeněk). Střely: 19:5. Úspěšnost brankářů: Jansa (100 %, Noháč 100 %.

Jako nejlepšího obránce turnaje starších mužstev ocenil jeho direktoriát Matyáše Cíchu. Nejlepším hráčem tým HC Tábor byl zvolen Petr Pospíchal.       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze zápasu v Příbrami

  Čt 13.02. |

  Průběh středečního utkání na příbramském stadionu svými snímky podrobně zmapoval Tomáš Danko. Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu. 

  Více...
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

Starší aktuality