Veselská záloha dorostu HCT si odvezla očekávané body z ledu Velkých Popovic

09.01.2020 13:15, autor: Pavel Šácha

B-mužstvo dorostu HC Tábor importovala do svého domovského přístavu ve Veselí nad Lužnicí očekávané ligové vítězství z Velkých Popovic. Skóre zápasu druhého týmu tabulky s jeho doposud nebodujícími hostiteli ovšem nabralo požadovanou podobu až po rázné promluvě v šatně před poslední třetinou.

Slavoj Velké Popovice – HC Tábor B/Veselí 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)

Branky vítězů: Zátopek (Šturma), Kovaříček (Zátopek, Mareš), Punda (Mareš, Makovec), Kolací, Koreš (Řehoř, Makovec), Kovaříček (Zátopek), Řehoř (Vylít), Svoboda (Sedlačík, Zátopek).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Sviták – Vylít, Šturma, Punda, Klípa, Krch, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Mareš, Dohnal, Makovec, Řehoř, Zátopek, Koreš.

Utkání na velkopopovickém stadionku zhodnotil vedoucí hostujícího týmu Martin Makovec: „Od začátku bylo jasné, že jsme lepším týmem. Přestože se celé utkání hrálo na domácí straně kluziště, kluci si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí asi sám. Místo aktivní přímočaré hry jsme hráli 'excelentně' za jejich brankou bez jakékoliv střelby. Soupeř moc příležitostí ke střelbě sice neměl, ale dokázal potrestat naše dvě chyby. Slovy trenéra jsme dvě třetiny hráli profesorský hokej. Po důrazné rozmluvě před třetí třetinou jsme dali během pěti minut tři góly, a pak už se zápas dohrával. Hra byla přerušována nespočtem zbytečných vyloučení na obou stranách. Přestože jsme vyhráli, musíme hodně zapracovat na disciplíně a koncovce.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality