VÍKEND: Doma si zahraje přípravka A, starší dorost i žáci páté a sedmé třídy

11.11.2017 00:57, autor: Pavel Šácha

Na zimním stadionu v Táboře bude o tomto víkendu opět rušno. Postará se o to další bohatá nabídka zápasů mládežnických ligových soutěží. Víkendový program výběrů HC Tábor zapečetí nedělní podvečerní duel staršího dorostu, který si už v pátek přivezl bezproblémové vítězství 8:0 z Rokycan. V sobotu si přijdou na své fanoušci „čtvrťáků“, kteří se utkají v turnaji minihokeje se Strakonicemi a Českým Krumlovem. Nedělní odpoledne zpestří zápasy hráčů 5. a 7. třídy proti týmům z Klatov.

VÍKEND: Doma si zahraje přípravka A, starší dorost i žáci páté a sedmé třídy


Program mládeže HC Tábor o tomto víkendu


SOBOTA

8. třída: Meteor Třemošná – HC Tábor.
6. třída: Meteor Třemošná – HC Tábor.
5. třída: Slavoj Velké Popovice – HC Tábor (Jč. Skupina).
4. třída: turnaj v Táboře - soupeři Strakonice, Český Krumlov (12.00).

NEDĚLE

Starší dorost: HC Tábor – DDM České Budějovice (16.25).
Mladší dorost: Rytíři Vlašim – HC Tábor.
7. třída: HC Tábor – HC Klatovy (12.00).
5. třída: HC Tábor – HC Klatovy (14.05, Plz. skupina).          

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality