VÍKEND: Doma si zahraje přípravka A, starší dorost i žáci páté a sedmé třídy

11.11.2017 00:57, autor: Pavel Šácha

Na zimním stadionu v Táboře bude o tomto víkendu opět rušno. Postará se o to další bohatá nabídka zápasů mládežnických ligových soutěží. Víkendový program výběrů HC Tábor zapečetí nedělní podvečerní duel staršího dorostu, který si už v pátek přivezl bezproblémové vítězství 8:0 z Rokycan. V sobotu si přijdou na své fanoušci „čtvrťáků“, kteří se utkají v turnaji minihokeje se Strakonicemi a Českým Krumlovem. Nedělní odpoledne zpestří zápasy hráčů 5. a 7. třídy proti týmům z Klatov.

VÍKEND: Doma si zahraje přípravka A, starší dorost i žáci páté a sedmé třídy


Program mládeže HC Tábor o tomto víkendu


SOBOTA

8. třída: Meteor Třemošná – HC Tábor.
6. třída: Meteor Třemošná – HC Tábor.
5. třída: Slavoj Velké Popovice – HC Tábor (Jč. Skupina).
4. třída: turnaj v Táboře - soupeři Strakonice, Český Krumlov (12.00).

NEDĚLE

Starší dorost: HC Tábor – DDM České Budějovice (16.25).
Mladší dorost: Rytíři Vlašim – HC Tábor.
7. třída: HC Tábor – HC Klatovy (12.00).
5. třída: HC Tábor – HC Klatovy (14.05, Plz. skupina).          

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality