VÍKENDOVÉ MENU: Těžký úkol dorostenců, ostrá premiéra „čtvrťáků“ na velkém ledě

05.01.2018 00:09, autor: Pavel Šácha

Sedm mládežnických mužstev HC Tábor vyrukuje o nadcházejícím víkendu do prvních utkání v novém kalendářním roce. Především pro dorostenecké týmy začne letošní nadstavbový program pořádně zostra. Starší z nich se v neděli střetne s druhým Meteorem Třemošná, mladší výběr čeká o den dříve ostré sousedské derby na píseckém ledě. Mistrovský debut na velkém kluzišti s mezinárodní příchutí si odbudou hráči nejstarší kohoutí přípravky.


Sobota

Mladší dorost: IHC Písek – HC Tábor (14).

7. třída: HC Tábor – HC Strakonice (14.05).

5. třída: HC Tábor – HC Strakonice (12).

4. třída: HC Tábor – Black Wings Linz (10.15).

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – Meteor Třemošná (14.15).

5. třída: HC Tábor II – HC Příbram (12).

3. třída: turnaj ve Strakonicích (HC Strakonice, Slavoj Český Krumlov).     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

Starší aktuality