VÍKENDOVÉ MENU: Těžký úkol dorostenců, ostrá premiéra „čtvrťáků“ na velkém ledě

05.01.2018 00:09, autor: Pavel Šácha

Sedm mládežnických mužstev HC Tábor vyrukuje o nadcházejícím víkendu do prvních utkání v novém kalendářním roce. Především pro dorostenecké týmy začne letošní nadstavbový program pořádně zostra. Starší z nich se v neděli střetne s druhým Meteorem Třemošná, mladší výběr čeká o den dříve ostré sousedské derby na píseckém ledě. Mistrovský debut na velkém kluzišti s mezinárodní příchutí si odbudou hráči nejstarší kohoutí přípravky.


Sobota

Mladší dorost: IHC Písek – HC Tábor (14).

7. třída: HC Tábor – HC Strakonice (14.05).

5. třída: HC Tábor – HC Strakonice (12).

4. třída: HC Tábor – Black Wings Linz (10.15).

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – Meteor Třemošná (14.15).

5. třída: HC Tábor II – HC Příbram (12).

3. třída: turnaj ve Strakonicích (HC Strakonice, Slavoj Český Krumlov).     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality