VÍKENDOVÉ MENU: Těžký úkol dorostenců, ostrá premiéra „čtvrťáků“ na velkém ledě

05.01.2018 00:09, autor: Pavel Šácha

Sedm mládežnických mužstev HC Tábor vyrukuje o nadcházejícím víkendu do prvních utkání v novém kalendářním roce. Především pro dorostenecké týmy začne letošní nadstavbový program pořádně zostra. Starší z nich se v neděli střetne s druhým Meteorem Třemošná, mladší výběr čeká o den dříve ostré sousedské derby na píseckém ledě. Mistrovský debut na velkém kluzišti s mezinárodní příchutí si odbudou hráči nejstarší kohoutí přípravky.


Sobota

Mladší dorost: IHC Písek – HC Tábor (14).

7. třída: HC Tábor – HC Strakonice (14.05).

5. třída: HC Tábor – HC Strakonice (12).

4. třída: HC Tábor – Black Wings Linz (10.15).

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – Meteor Třemošná (14.15).

5. třída: HC Tábor II – HC Příbram (12).

3. třída: turnaj ve Strakonicích (HC Strakonice, Slavoj Český Krumlov).     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality