Záložní výběr dorostu triumfoval na ledě Motoru i v hájemství píseckých Králů

09.12.2019 23:37, autor: Pavel Šácha

Veselské B-mužstvo dorostu HC Tábor je v nadstavbové části regionální ligy bohatší o šest cenných bodů. Po pátečním vydařeném střetnutí v hájemství Motoru České Budějovice B bojovalo v Písku s únavou, ale drtivým finišem vtisklo svému víkendovému účinkování stoprocentní lesk.

Záložní výběr dorostu triumfoval na ledě Motoru i v hájemství píseckých Králů


Motor České Budějovice B – HC Tábor B/Veselí 4:9 (0:3, 3:3, 1:3)

Branky Tábora B: Koreš (Sedlačík, Svoboda), Kovaříček (Řehoř), Kovaříček (Zátopek), Kovaříček (Zátopek), Kovaříček (Zátopek, Řehoř), Mareš (Makovec), Svoboda (Koreš; Sedlačík), Sedlačík, Sedlačík.
Sestava: Havel – Vylít, Šturma, Punda, Koutenský, Koreš, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Eichler, Řehoř, Mareš, Dohnal, Makovec.
Do pátečního utkání na českobudějovickém ledě vstoupili hosté s nasazením a touhou vrátit soupeři minulou prohru. Po vzájemném oťukávání padl první gól do sítě Motoru v 11. Minutě a hned po něm následovaly další dva přesné zásahy. Druhá třetina byla vyrovnaná jak na góly, tak i po herní stránce, ale třetí dějství se znovu odehrálo pod naší taktovkou veselské rezervy HC Tábor. Z její snahy nakonec vyplynulo hladké vítězství v poměru 9:4.

IHC Králové Písek – HC Tábor B/Veselí 2:7 (0:1, 1:2, 1:4)

Branky Tábora B: Zátopek (Mareš, Šturma), Dohnal (Kolací), Zátopek, Punda (Koreš), Dohnal (Punda), Zátopek, Kolací (Dohnal).
Sestava: Havel – Vylít, Šturma, Punda, Koutenský, Koreš, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Krch, Mareš, Dohnal, Makovec.
Na sobotní ledovce „doklouzalo“ mužstvo na písecký zimní stadion s odhodláním získat další cenné body, ale naplnit ho dokázalo až ve třetí části hry. Přestože měli hosté po celé utkání jasnou převahu, nebyli schopni využít gólové šance a pohrdli i několik přesilovými hrami. Zlom nastal až
v závěrečné desetiminutovce střetnutí , kdy hráči B-týmu Tábora nasázeli bezradným píseckým hostitelům čtyři góly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality