Záložní výběr dorostu triumfoval na ledě Motoru i v hájemství píseckých Králů

09.12.2019 23:37, autor: Pavel Šácha

Veselské B-mužstvo dorostu HC Tábor je v nadstavbové části regionální ligy bohatší o šest cenných bodů. Po pátečním vydařeném střetnutí v hájemství Motoru České Budějovice B bojovalo v Písku s únavou, ale drtivým finišem vtisklo svému víkendovému účinkování stoprocentní lesk.

Záložní výběr dorostu triumfoval na ledě Motoru i v hájemství píseckých Králů


Motor České Budějovice B – HC Tábor B/Veselí 4:9 (0:3, 3:3, 1:3)

Branky Tábora B: Koreš (Sedlačík, Svoboda), Kovaříček (Řehoř), Kovaříček (Zátopek), Kovaříček (Zátopek), Kovaříček (Zátopek, Řehoř), Mareš (Makovec), Svoboda (Koreš; Sedlačík), Sedlačík, Sedlačík.
Sestava: Havel – Vylít, Šturma, Punda, Koutenský, Koreš, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Eichler, Řehoř, Mareš, Dohnal, Makovec.
Do pátečního utkání na českobudějovickém ledě vstoupili hosté s nasazením a touhou vrátit soupeři minulou prohru. Po vzájemném oťukávání padl první gól do sítě Motoru v 11. Minutě a hned po něm následovaly další dva přesné zásahy. Druhá třetina byla vyrovnaná jak na góly, tak i po herní stránce, ale třetí dějství se znovu odehrálo pod naší taktovkou veselské rezervy HC Tábor. Z její snahy nakonec vyplynulo hladké vítězství v poměru 9:4.

IHC Králové Písek – HC Tábor B/Veselí 2:7 (0:1, 1:2, 1:4)

Branky Tábora B: Zátopek (Mareš, Šturma), Dohnal (Kolací), Zátopek, Punda (Koreš), Dohnal (Punda), Zátopek, Kolací (Dohnal).
Sestava: Havel – Vylít, Šturma, Punda, Koutenský, Koreš, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Zátopek, Krch, Mareš, Dohnal, Makovec.
Na sobotní ledovce „doklouzalo“ mužstvo na písecký zimní stadion s odhodláním získat další cenné body, ale naplnit ho dokázalo až ve třetí části hry. Přestože měli hosté po celé utkání jasnou převahu, nebyli schopni využít gólové šance a pohrdli i několik přesilovými hrami. Zlom nastal až
v závěrečné desetiminutovce střetnutí , kdy hráči B-týmu Tábora nasázeli bezradným píseckým hostitelům čtyři góly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality