Zimní stadion v sobotu znovu přivítá boje v hokejovém ČEZ Cupu

29.11.2019 02:07, autor: Pavel Šácha

Na táborském zimním stadionu se už v sobotu rozhoří líté boje v turnaji hokejových nadějí: ČEZ Cupu 2019. Jeho pořadatelem je klub HC Tábor ve spolupráci se svým významným partnerem skupinou ČEZ.


Klání pro hráče ročníku narození 2012 a mladší se může pochlubit výtečným obsazením. Jihočeské kvarteto, konkrétně pořádající HC Tábor, českobudějovický Motor, Lokomotivu Veselí nad Lužnicí a Střelce z Jindřichova Hradce doplní mužstvo Škody Plzeň. Jednotlivé zápasy sobotního turnaje se hrají na 1 x 20 minut hrubého času a první z nich vypuknou už
v 8.30 hodin.

Jak už to tak bývá u turnajů těchto kategorií, dá se také v ČEZ Cupu 2019 očekávat maximální nasazení na ledě i v hledišti a skvělá sportovní kulisa. Které mužstvo nakonec zvedne nad hlavu vítěznou trofej?

ORIENTAČNÍ ČASY ZÁPASŮ HC TÁBOR

8.30: Tábor – Veselí nad Lužnicí
9.45: Tábor – ČEZ Motor České Budějovice
11.15: Tábor – Střelci Jindřichův Hradec
12.45: Tábor - Plzeň

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality