Zimní stadion v Táboře se probouzí, nový led přivítá v sobotu první hokejisty

25.07.2020 02:02, autor: Pavel Šácha

Interiér táborského zimního stadionu se v minulých dnech konečně znovu ocitl v zajetí chladu a vůně, která každoročně připomene hokejovým fanouškům od Jordánu, že už je očekávaná nová sezona za dveřmi.

Zimní stadion v Táboře se probouzí, nový led přivítá v sobotu první hokejisty


První rýhy do nažehlené plochy udělají hokejisté u o tomto víkendu. Pomyslný startovní výstřel jejich přípravy zazní v sobotu čtvrt hodiny před devátou hodinou ranní, kdy je na programu úvodní jednotka tradičního BD Hockey Campu. Ten se koná v Táboře už popáté a pod otěžemi Jana Boháče a Jakuba Drdy se v jeho rámci odvíjí intenzivní příprava hráčů ročníků 2006 – 2012. O sobotní 16. hodině se dočká prvního vstupu na led početná enkláva hráčů extraligového dorostu HC Tábor.

Účastníci kempu a dorostenci (pomineme-li jednotky zájmových skupin) zůstanou na novém ledě „sirotky“ až do středy 29. července. V tento den od 18 hodin vyrukují ke svému premiérovému tréninku hokejisté druholigového A-mužstva.      

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality