HC Tábor - HC Rytíři Vlašim

10:3 (3:1, 4:2, 3:0)

Neděle, 15.10.2017 0:00 - Dorost

Branky a nahrávky: 13.Berka (Kundrát), 16. Kundrát (Eremiáš), 16. Eremiáš (Kovářík, Janda), 22. Slabý (Eremiáš, Kovářík), 23. Matoušek (Šťastný ), 37. Kundrát (Berka, Duda), 38. Slabý (Kovářík, Eremiáš), 43. Kundrát (Duda, Berka), 50. Kundrát (Duda, Berka), 60. Slabý (Kovářík) - 13. Rataj (Kolluch), 24. Kovařík, 26. Štorc (Kovařík).

Rozhodčí: Stach - Macháček, Syrovátka.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 1:0, 1:1, 5:1, 5:3, 10:3   Střely: 41:12   Diváci: 60

HC TÁBOR: Novák (Machálek) – Kofroň, Křepelka, Janda, Šťastný, Adamec, Krch – Berka, Duda, Kundrát, Kovářík, Eremiáš, Slabý, Ent, Máca, Matoušek, Růžička, Sviták.

HC RYTÍŘI VLAŠIM: Pašek, Švácha – Dvořák, Košťálek, Mareš, Novák, Říha – Kolluch, Kulha, Ludvík, Matoušek, Rataj, Štorc, Pessr, Kovařík.

Související články

Dorost

Aktuality/píší o nás
  • Derby v Písku před objektivem

Po 22.10. |

Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

• Jakub Suchánek do Litvínova

St 17.10. |

Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

• Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

Po 08.10. |

Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

• Dorost doma udržel jen bod

So 29.09. |

Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

• Dorost má první extraligovou výhru!

Čt 27.09. |

Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme).