Prostřednictvím této sekce mohou fanoušci pokládat dotazy lidem z vedení HC Tábor, hráčům i činovníkům druholigového A-mužstva a trenérům mládežnických výběrů klubu. .

PTÁT SE MŮŽETE I PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILOVÉ ADRESY: acko.hct@seznam.cz 
VZOR: jméno, příjmení, či přezdívka tazatele, jméno respondenta, kterému otázku adresujete + vlastní znění dotazu (nejvýše cca 120 znaků)

UPOZORNĚNÍ: Smazány pochopitelně budou dotazy vulgárního charakteru a otázky poškozujcí dobré jméno klubu či dotazovaných osob.   

 

 

Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlašte se nebo zaregistrujte

 • Pojeďte v úterý do Příbrami! HC Tábor opakuje vydařený zájezd pro všechny generace

  Máte modro-bílé srdce? Žijete táborským hokejem vy i vaši blízcí? Fandí kohoutům vaši potomci? V tom případě pro vás máme jedinečnou příležitost! Klub HC Tábor ve spolupráci se společností Táborská dopravní pořádá pro fanoušky všeho věku a pohlaví speciální autobusový zájezd na utkání finále play-off druhé ligy. Uskuteční se v úterý 22. března a cílem hokejové výpravy se stane zimní stadion v Příbrami. Součástí zájezdu bude doprovodný program včetně slosování o ceny přímo v autobuse. Více »

   
 • Jakub Matušík odhalil své dávné hříchy. Shodí Tomáš Pařízek rád rukavice? Co prozradili další respondenti?

  Ve čtvrtém díle naší Zpovědnice adresovali fanoušci své dotazy další čtveřici hráčů A-mužstva, konkrétně Tomáši Pařízkovi, Martinu Havranovi, Jakubovi Matušíkovi a Janu Matiáškovi. Asi nejpikantnější dotazy dorazily na adresu centra Jakuba Matušíka, ale také ostatní odpovědi našich respondentů rozhodně stojí za přečtení. Více »

   
 • Vzor Jana Bárty? Jakub Matušík! Tomáš Hajič chce zkusit MMA. A co Vladimír Škoda s Lukášem Křížem?

  V poněkud odloženém třetím díle naší webové zpovědnice se na základě dotazů táborských fanoušků „odhalili“ útočníci Vladimír Škoda, Jan Bárta a obránci Tomáš Hajič s Lukášem Křížem. Co na sebe prozradili, to najdete v tomto článku. Od příštího týdne bude všem zvídavým příznivcům kohoutích barev k dispozici další čtveřice hráčů A-týmu. Více »

   
 • Zpovědnice: Jak to měl Dominik Havelka s Kolínem? A co vzory brankáře Davida Nováka?

  V uplynulých dnech měli táborští hokejoví fandové příležitost oslovit se svými dotazy další kvarteto zástupců druholigového A-týmu. Na otázky, které se sešly na e-mailu A-týmu i klubovém facebooku, odpovídali brankář David Novák, obránci Jan Radoš s Dominikem Havelkou a útočník Milan Dančišin. V tomto týdnu bude návštěvníkům našeho webu k dispozici další čtveřice hráčů A-mužstva. Více »

   
 • První oslovené kvarteto zástupců A-týmu odpovědělo na dotazy fanoušků

  V klubové Zpovědnici jsou zodpovězené první letošní otázky, které adresovali příznivci táborského hokeje pozvanému kvartetu reprezentantů A-týmu. Jeden z fandů využil i příležitost oslovit prostřednictvím této sekce klub. V současné době čekají na vaše dotazy další zástupci táborské druholigové party, konkrétně brankář David Novák, obránci Dominik Havelka s Janem Radošem a útočník Milan Dančišin. Uzávěrka pro ně je v pondělí 1. března. Více »

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Kdo je online

 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality