• JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

  Hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor prožili velmi turbulentní ligový víkend. Po skončení veledůležitého pátečního šlágru s Třemošnou a bolestné porážce 2:6 opouštěli stadion hodně zklamaní, neboť se zdálo, že právě zašlapali do země naději na vytoužený posun do postupových bojů. O den později se však naprosto nečekaně do boje o prvenství ve skupině vrátili. Kombinace dvouciferné výhry nad Černošicemi a senzační porážky třemošenského Meteoru v Jindřichově Hradci je čtyři kola před koncem znovu dotáhla na dva body za Západočechy. Více »

   
 • Ostré páteční menu: dorost vyzve Rytíře, juniory čeká klíčová bitva s Třemošnou

  Máte-li čas a prostor k páteční návštěvě táborského zimního stadionu, rozhodně byste nad ní neměli váhat. Právě tento den se totiž ponese ve znamení dvou velmi důležitých střetnutí nejstarších mládežnických výběrů HC Tábor. Více »

   
 • Štěpán Kadilák: Těžký úkol? Je na nás, abychom se o to porvali. V pátek přijede Třemošná!

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor rozrazil v uplynulých dnech brány druhé části regionální ligy juniorů. V ní už není prostor pro komfort a formování, jde o všechno – do semifinále soutěže si proklestí cestu pouze vítěz šestičlenné nadstavbové skupiny. Více »

   
 • JUNIOŘI: Druhý duel venku, druhá výhra. Jen škoda zakutáleného bodu

  Táborští junioři se vrátili i ze své druhé nadstavbové výpravy k soupeřům s vítězstvím v kapse. Tentokrát se však museli spokojit s dvoubodovou výslužkou, a to i přesto, že v utkání třikrát vedli. Domácí Kobru nakonec tým od Jordánu zdolal po nájezdech, přičemž tím vítězným rozjásal táborskou střídačku Martin Kundrát. Více »

   
 • JUNIOŘI: Rozpačitý vstup, pohodový závěr. Kohouti v Pelhřimově gólově včas procitli

  S výhrou v poměru 9:3 se vrátil nejstarší mládežnický výběr klubu z prvního novoročního utkání druhé ligy na ledě Pelhřimova. Jeho reprezentanti sváděli v úvodu velmi urputnou bitvu se zakončením svých šancí a v utkání dokonce prohrávali 1:3, následně ale od svých hokejek střeleckou smůlu odehnali a zapsali si do tabulky soutěže hladké vítězství. Jeho hlavním strůjcem byl pětibodový forvard a autor hattricku Miroslav Šimák. Gól a asistenci si po svém návratu domů do Tábora připsal Jan Nevšímal, první bod v dresu kohoutů zapsal i další novic na soupisce mužstva David Hohenberger. Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborští hráči u Vajgaru nezářili, přesto domácí Střelce odzbrojili

  Juniorský výběr odkrojil o víkendu další vítězný dílek z mozaiky základní části regionální ligy. Tentokrát si dojel pro tříbodovou výslužku k jindřichohradeckému Vajgaru, kde přehrál domácí Střelce bez výraznějšího odporu. Více »

   
 • JUNIOŘI: Domácí pohodu se Strakonicemi vystřídala zbytečná porážka v Černošicích

  Nejstarší mládežnický výběr klubu odkrojil ze svého sezonního programu další víkendové dvojutkání. V pátečním duelu se Strakonicemi bezstarostně splnil roli favorita a dokráčel k vítězství 8:0. O dva dny později se ale kohouti vypravili na další sondu do sousední skupiny. Zápas s Černošicemi jim přece jen nabídl jiný rozměr regionální ligy, než jaký prozatím poznávali ve většině dosavadních utkání, a výsledkem toho byla zbytečná porážka 4:6. Více »

   
 • JUNIOŘI: Dva duely, šest bodů, skóre 32:4. Hráči Tábora o víkendu opět "trénovali"

   

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor má za sebou v regionální lize další dva zápasy, které nejen optikou konečného výsledku spadají spíše do „tréninkového módu“. V pátek doma rozdrtili soupeře z Berouna 14:2, o dva dny později na ledě DDM České Budějovice pak ještě čtyři vstřelené góly přidali. Náležitě si tak vylepšili také své individuální statistiky, především pak nejproduktivnější trio celé skupiny Martin Kundrát (32+34), David Štastný (24+37) a Miroslav Šimák (27+29). Více »

   
 • JUNIOŘI: Sousedský duel na ledě Soběslavi senzaci nenabídl, favorit z Tábora kraloval

  Po pátečním dvouciferném vítězství nad Pelhřimovem se táborští junioři netradičně v pondělí vypravili k sousedovi do Soběslavi. Po nelítostné kanonádě na domácím ledě (19:2) se tentokrát museli favorizovaní hosté spokojit se skromnější formou vítězství, i tak ale neslo skóre zápasu jednoznačnou podobu. Více »

   
 • JUNIOŘI: Brzký sváteční budíček se hráčům od Jordánu vyplatil. Vyplenili Domažlice

  Nejstarší mládežnický klubový výběr podnikl ve čtvrtek brzy ráno zdárnou spanilou jízdu na Chodsko. V duelu s houževnatými Domažlicemi nechal zapomenout na nevýrazná, byť vítězná vystoupení z předchozích kol a po kvalitním výkonu si zapsal do análů regionální ligu přesvědčivé vítězství 8:1. Tím si upevnil výsadní pozici v „jihočeské“ základní skupině. Více »

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality