OBRAZEM: Dorostenci zachránili extraligu. Jaký byl jejich nezapomenutelný den?

10.04.2023 00:19, autor: Pavel Šácha
OBRAZEM: Dorostenci zachránili extraligu. Jaký byl jejich nezapomenutelný den?


Druhá dubnová sobota roku 2023 zůstane v myslích členů táborské dorostenecké party možná navždy. Právě v tento den totiž dovedli do zdárného konce misi, která po celou sezonu nesla neměnný název: Záchrana extraligy. Bujará euforie ze sokolovského stadionu se plynule přenesla i do Tábora, kde na úspěšný tým čekalo v prvních desítkách minut nového dne spontánní přivítání. Utkání, pozápasové nadšení i příjezd domů s mimořádně laděným oslavným „kruháčem“ si nyní mohou naším prostřednictvím prohlédnout i táborští hokejoví fandové. Emoce by neměla oslabit
ani snížená zvuková kvalita části přiloženého videa…

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ V SOKOLOVĚ:
http://hctabor.com/fotogalerie/1076-banik-sokolov-hc-tabor-0-3-baraz-o-extraligu-dorostu/?liveMode=1

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality