Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!

15.05.2023 23:35, autor: Pavel Šácha

Mladí hráči HC Tábor ročníků 2014 a 2015 si už podruhé zpestřili start předsezonní letní přípravy pětidenním soustředěním v Krkonoších. Zúčastnila se ho drtivá většina reprezentantů obou ročníků, jen některé na soustředění nepustila nemoc.

Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!


Dočasným domovem kohoutů se stala Velká Úpa, kde jim znovu poskytli ubytovací azyl Petr a Lenka Zemánkovi.
O catering se členům týmu staraly čtyři obětavé maminky, a také dva „grilmástři“.

Páteční tréninkový dril pod otěžemi kouče Radka Pechánka se odehrál na přilehlém sportovišti a měl dopolední
i odpolední fázi. O den později se příprava přesunula na hřiště do Jánských Lázní. Odpolední jednotka přitom trvala pouze hodinu a půl, protože po ní následovala regenerace v nedalekém bazénu. Nedělní program vyplnila náročná, leč atraktivní túra na Sněžku a v pondělí už se hokejová výprava od Jordánu vracela domů.
 „Pro kluky bylo soustředění fyzicky, a občas i psychicky náročné, ale do startu letní přípravy je to pro ně rozhodně super věc,“ poznamenal jeden z členů realizačního týmu Pavel Jankovský.

Nejvíce o atmosféře krkonošského soustředění vypovídá přiložená bohatá fotogalerie.    

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality