Hráči třetí a čtvrté třídy si zpestřili léto krátkým soustředěním v Samosolech

24.07.2023 15:07, autor: Pavel Šácha
Hráči třetí a čtvrté třídy si zpestřili léto krátkým soustředěním v Samosolech


Reprezentanti klubových výběrů si momentálně užívají letních radovánek, zároveň už ale pokukují po opětovném zahájení svých hokejových povinností. Sportovní činnosti s prázdninovou pohodou spojili v minulých dnech dohromady hráči 3. a 4. třídy.
Mladí kohouti si zpestřili letní období krátkým třídenním pobytem v nedalekých Samosolích. Jejich letos už druhé soustředění se primárně odvíjelo v duchu stmelení kolektivu. Sportovní průpravu, jejímž dějištěm bylo hokejbalové hřiště v Pluhově Žďáru, doprovodily mimo jiné výlet na zámek Červená Lhota, prohlídka místní rybárny, a pochopitelně také další obvyklé prázdninové kratochvíle.   

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát znovu v nominaci NT

  Čt 07.12. |

  Táborský odchovanec Dominik Pavlát znovu dostává příležitost prodat svůj um a skvělou formu na mezinárdoní scéně. Trenér českého národního týmu Radim Rulík nezapomněl na jeho výtečný výkon z Finska a zařadil současnou brankářskou oporu Plzně do nominace na nadcházející Švýcarské hokejové hry. Přejeme hodně štěstí, Dominiku! 

  Více...
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

Starší aktuality