Dveře do zákulisí A-týmu budou dokořán! V pondělí se koná jeho otevřený trénink

20.09.2023 00:39, autor: Pavel Šácha

Láká vás nahlédnout do zákulisí táborského druholigového A-týmu a poznat, kde jeho členové tráví během sezony denně i několik hodin? Chcete otevřít dveře jejich kabiny, kde prožívají svou radost či zklamání, kde se rodí zápasová taktika a léčí šrámy těla i duše? Není nic jednoduššího! Stačí přijít v pondělí 25. září v 17 hodin na táborský zimní stadion a zúčastnit se otevřeného tréninku druholigového „áčka“ HC Tábor.

Dveře do zákulisí A-týmu budou dokořán! V pondělí se koná jeho otevřený trénink


Premiérová akce tohoto druhu nenabídne jen příležitost poznat zázemí prvního týmu kohoutů, ale také možnost setkat se s jeho členy, získat jejich podpis či společnou fotografii a na cokoliv se jich zeptat. Přítomným fanouškům budou hráči i trenéři v šatně A-mužstva k dispozici od 17 do 17.45 hodin. Poté už si začnou plnit své ryze hokejové povinnosti, a to rovněž pod případným dohledem návštěvníků otevřeného tréninku. Ti se navíc mohou přímo
na stadionu sejít se zástupci vedení táborského klubu, kteří je seznámí se sezonními plány a vizemi a zodpoví
i případné dotazy.

Příležitost vstoupit tímto atraktivním způsobem do předsálí nové sezony – navíc pouhé dva dny před domácí mistrovskou premiérou s Chebem – by si táborští hokejoví příznivci rozhodně neměli nechat ujít.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality