Mamby jdou do boje! Táborský tým přivítá v neděli českobudějovické Dračice

06.10.2023 22:58, autor: Pavel Šácha

Už jste viděli Mamby v akci? Ne? Pak máte jedinečnou příležitost! Ty táborské se právě chystají na další lov hokejových zkušeností, zážitků a gólových zápisů. V rámci své účasti v soutěži AHL přivítají v neděli od 15.30 hodin na domácím ledě tým českobudějovických Dračic.

Mamby jdou do boje! Táborský tým přivítá v neděli českobudějovické Dračice


První soutěžní utkání už odehrála táborská družina 10. září proti B-týmu Kobry Praha
a odvezla si z jeho sedlčanského hokejového domova porážku 3:12. Navzdory výsledku potěšil způsob, jakým Mamby do utkání vstoupily a poměrně dlouho soupeřkám vzdorovaly.
Jejich nedělní protivník má na svém kontě už dva odehrané duely a v obou slavil úspěch. Střelkyně z Jindřichova Hradce obdaroval v jejich hájemství třiatřiceti brankami (33:2)
a přemožitelky táborského celku porazil 7:2.

V následujícím týdnu se blíže ohlédneme za oběma zápasy HC Mamby Tábor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality