Mladí reprezentanti táborského hokeje se v Kauflandu sami ujistili o přízni fanoušků

08.10.2023 11:53, autor: Pavel Šácha

Projekt Kauflandu Puky pomáhají se také na táborské prodejně řítí do finiše. V akci, na jejímž konci stane podpora mládežnického hokeje v celkové hodnotě 10 milionů korun a rozdělení hodnotných věcných cen, mohou lidé přímo na prodejně – po nákupu v minimální hodnotě 300 Kč – hlasovat pro svůj klub.

Mladí reprezentanti táborského hokeje se v Kauflandu sami ujistili o přízni fanoušků


Učiní tak prostřednictvím puku, který obdrží u pokladny a následně vhodí do tuby svého oblíbeného jihočeského klubu. Uzávěrka projektu je až 24. října, a tak zbývá ještě dostatek času náležitě zvýšit šance táborského hokeje.

V táborské prodejně Kauflandu pochopitelně sídlí nejvíce puků v tubě HC Tábor, a tak to má být. Stav osudí očividně potěšil také samotné mladé kohouty, kteří přišli do táborského Kauflandu akci osobně podpořit. V soutěži klubů ovšem může nakonec hrát významnou roli každý vhozený puk. Tak přijďte a podpořte modro-bílé táborské barvy!

 

 

 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality