DOROST: Stylová tečka! Táborští předvedli velký obrat a nechali Jihlavu za sebou

08.03.2024 23:14, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci se rozloučili s úspěšným extraligovým ročníkem fantasticky! V předehrávce 20. kola nadstavby prohrávali na domácím ledě s jihlavskou Duklou už 0:3, nakonec se ale vzedmuli k velkému obratu a se závěrečnou sirénou oslavili vítězství 7:5. Díky němu v tabulce odsunuli jihlavský tým za svá záda a vtiskli své záchranářské misi zářivý ráz. Za sebou totiž nechali ve své nadstavbové skupině hned tři týmy, konkrétně Olomouc, Kladno a Jihlavu.

DOROST: Stylová tečka! Táborští předvedli velký obrat a nechali Jihlavu za sebou

HC Tábor - HC Dukla Jihlava

7:5 (0:2, 2:1, 5:2)

Pátek, 8.3.2024 17:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 31. Svoboda (Suchan, Pánek), 40. Pánek (Mohyla, Pufr), 43. Pánek (Pufr, Svoboda), 51. Pánek (Ryšavý, Pufr), 52. Pufr (Svoboda, Pánek), 57. Suchan (Svoboda, Pánek), 60. Suchan (Mohyla) - 4. Chvátal (Verbeščuk, Tomica), 10. Grabowski (Kouba), 26. Hospodka (Lukáš, Slavíček), 47. Adamec (Chvátal), 57. Kouba (Adamec).

Rozhodčí: Kosnar - Kučera, Tuháček.   Vyloučení: 2:4   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 1:1   Diváci: 80

HC TÁBOR: Moustafa (32. Spálenka) – Pufr, Bačo, Céza, Mohyla, Lomoz, Šťastný, Ryšavý – Suchan, Bartuška, Pánek – Svoboda, Bušta, Šustík – Slívko, Slabý.

HC DUKLA JIHLAVA: Ždimera (Štěbeták) – Tramba, Holas, Tomica, Slavíček, Podroužek, Verbeščuk, Zmrhal – Kouba, Lukáš, Grabowski – Volodin, Nejedlý, Adamec – Kytka, Trefil, Chvátal – Hospodka.

JEŠTĚ PŘED UTKÁNÍM POSKYTL TRENÉR TÁBORSKÉ DOROSTENCKÉ PARTY MILAN DANČIŠIN ROZHOVOR WEBU HOKEJ.CZ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality