Hokejový Tábor se těší na semifinálové bitvy s Havířovem. Jaké bude vstupné?

02.04.2024 00:44, autor: Pavel Šácha

Druholigové A-mužstvo ve středu odstartuje semifinálové boje s týmem AZ Havířov. Očekávaná série se hraje na čtyři vítězná utkání, přičemž těm na jihu Čech je vyhrazena neděle 7. a pondělí 8. dubna, případně také pátek 12. dubna. A jak to bude se vstupným na tyto atraktivní duely?

V loňském ročníku se cena vstupného pro první kolo play-off (nakonec neúspěšné) zvedla ze 100 Kč na 120 Kč. Letos učinil klub HC Tábor vůči svým fantastickým fanouškům vstřícný krok a zápasy dvou kol vyřazovacích bojů si užívali za stejnou cenu jako utkání základní části.

Ani ceny vstupenek na blížící se domácí semifinálové souboje s Havířovem se příznivci HC Tábor nemusejí bát. Za atraktivní hokejovou podívanou zaplatí oproti dosavadnímu průběhu sezony pouze o padesát korun více, to znamená 150 Kč. Děti  do 140 cm výšky a držitelé průkazů ZTP/P mají vstup zdarma.

Vidět vyprodaný nebo alespoň rekordně zaplněný táborský stadion o kapacitě 4922 diváků by bylo jistě k nezaplacení...!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

Starší aktuality