Covid-19: Aktuální platná nařízení pro hráče, rodiče a sportovní veřejnost

02.12.2021 12:49, autor: Pavel Šácha

Z důvodů současné epidemiologické situace vám opětovně zdůrazňujeme opatření, které jsme povinni jako klub učinit.

Nařízení pro hráče

 Platí zákaz vstupu na stadion pro hráče vykazující klinické příznaky onemocnění covid-19.
 Pro hráče do 12 let neplatí žádné omezení.
 Pro hráče od 12 – 18 let platí, že musejí být očkovaní, mít prodělanou nemoc (covid) v uplynulých 180 dnech, anebo negativní PCR test ne starší než 7 dní.
 Pro hráče nad 18 let platí, že musejí být očkovaní, mít prodělanou nemoc (covid) v uplynulých 180 dnech, anebo jsou ve fázi zahájeného očkování s negativním PCR testem ne starším 7 dnů.
 Hráči musejí ve společných prostorách Zimního stadionu Tábor používat ochranu dýchacích cest – respirátor.

Nařízení pro rodiče a sportovní veřejnost

 Platí zákaz vstupu osobám prokazujícím klinické příznaky onemocnění covid-19.
 Vstup na zimní stadion bude umožněn pouze osobám, které mají úplné očkování, prodělanou nemoc (covid) v posledních 180 dnech, anebo jsou ve fázi zahájeného očkování a prokážou se negativním PCR testem ne starším než 72 hodin.
 Platí zákaz vstupu osobám na tréninky jednotlivých družstev.
 Na všechna utkání HC Tábor bude umožněn vstup pouze osobám, které se prokážou bezinfekčností (potvrzení o plném očkování nebo o prodělané nemoci (covid) v posledních 180 dnech, anebo o zahájeném očkování s negativním PCR testem ne starším než 72 hodin. To bude kontrolováno pořadateli před každým utkáním.
 Návštěvník utkání musí v prostorách Zimního stadionu Tábor po celou dobu používat ochranu dýchacích cest – respirátor.

Apelujeme na vás a žádáme vás o dodržování výše uvedených pravidel, abychom tak předešli případným restrikcím, anebo dokonce uzavření celého zimního stadionu. Doufáme, že si všichni uvědomujeme vážnost vzniklé situace. Nedopustíme, aby naše děti opět nemohly dlouhou dobu sportovat, tak jako tomu bylo v předchozím dlouhém období.

Děkujeme za pochopení a dodržování výše uvedených nařízení.

Vedení HC Tábor   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý v sestavě na MS

  Po 27.12. |

  Čeští reprezentanti do 20 let vstoupili v pondělí do bojů na mistrovství světa, a to prestižním střetnutím s domácí Kanadou. Tučnou porci minut strávil na ledě také táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý, jenž momentálně působí v organizaci libereckých Bílých Tygrů. Popřejme obránci z táborské líhně mezi světovou elitou hodně štěstí.  

  Více...
 • ROZHOVOR S JIŘÍM TESAŘEM

  Po 06.12. |

  Brankář táborského extraligového dorostu Jiří Tesař vychytal v uplynulém týdnu dvě nuly a neuniklo to ani pozornosti největšího tuzemského hokejového serveru Hokej.cz. Co všechno v rozhovoru zaznělo? 

  Více...
 • Kapitánem je Radek Seidl

  Út 23.11. |

  Do dalšího průběhu druholigové sezony povede táborské kohouty s kapitánským céčkem na dresu zkušený útočník Radek Seidl. Ten až dosud působil jako jeden ze dvou asistentů kapitána. Tím zůstává Kamil Černý, o druhém áčku zatím není definitivně rozhodnuto.

 • Další odchovanec v extralize!

  So 20.11. |

  Osmnáctiletý táborský odchovanec Jakub Šedivý má za sebou debut v extraligovém týmu Bílých Tygrů z Liberce. Talentovaný obránce, jenž na uplynulém MS osmnáctiletých plnil roli kapitána národního týmu a je pevným článkem defenzívy prvoligových Benátek nad Jizerou, nastoupil za Liberec do zápasu proti úřadujícímu mistrovi z Třince (2:4).  

  Více...
 • Ruští hráči v Táboře nezůstali

  Út 16.11. |

  Táborským příznivcům dlužíme informaci o nedávné týdenní zkoušce dvou ruských útočníků Grigorije Romanova a Daniila Lyutova. Ani jeden z nich se do sezonních plánů trenérů nevešel. Romanov nakonec zakotvil v Chebu, Lyutov se z administrativních důvodů vrátil do Ruska.

Starší aktuality